Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Bayan Arkadaş Sitesi Ücretsiz - 59 Tekirdağ, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Bayan Arkadaş Sitesi Ücretsiz

Merhabalar aslında ilk defa ilan oluşturacağım dan dolayı bazı eksiklerim veya kusurlarım olursa maruz görmenizi rica ediyorum. Ben nette dolaşır iken bayan arkadaş sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri arayan bayan arkadaşlara denk geldim. Bir forum tartışma sitesinde ve bende arama yapar iken karşıma bu arkadaşlık sitesi çıktı.

Aslında yorumlardan ve benim gibi daha önce ilan açanlara bakınca bana burası gayet mantıklı geldi. Ve bende bu şekilde bir ilan açmaya karar verdim. Dediğim gibi ilk defa bir arkadaşlık sitesine kayıt oluyorum yada ilan açıyorum. Daha önce hiçbir arkadaşlık sitesine bakmadım. Veya üye yada kayıt olmadım. Ve burası bana göre uygun geldi. Tabi diğer arkadaşlık sitelerini bilmiyorum. Diğerleri de iyidir. Ancak şu anlık burası benim için uygun bulunmaktadır. Biraz da size kendimi tanıtayım yaşım 25 bekar ailem ile birlikte Tekirdağ da yaşıyorum. Hiç evlilik yapmadım okul hayatı bitince direk iş hayatına atıldım. Dürüst, neşeli, saygılı, samimi, sıcak kanlı olgun yaşıtlarına göre olgun sayılabilen bir bayandırım. Yeri geldi çocuklarla çocuk olurum yeri geldi yanımda üzülenle üzülürüm, ağlayanla ağlarım gülen gülerim bu şekilde herkese uyum sağlayabilen bir bayanım. Bir çok arkadaşım bu huyumu kötü bulsa da bana göre iyi bir şey kötü bir şey düşünmek birisi hakkında kötü niyet beslemek bana göre değildir.Çünkü hayat dediğin kısa bir şey. Ve ben hayatımı elimden geldiğince dolu dolu yaşamak ailem ile birlikte vakit geçirmek insanlara karşı iyi olmakla harcıyorum. Çünkü bilirim ki kötü bir şey yapmak yada beslemek sana da zarar verir.Bunun için de buraya bayan arkadaş sitesi ücretsiz ilanını açmak istedim.

Amacım arkadaşlık sohbet yeni insanlarla tanışmak seviyeli bir arkadaşlık kurmak seviyeli bir sohbet etmek için bayan arkadaş sitesi ücretsiz olanlara baktım özellikle ve burayı bulunca da kaçırmak daha doğrusu başka sitelere bakmadan direk buraya ilan açmak istedim. Çünkü zaten uygun gözüküyordu benim için burası. Bana yazacak yada ilanıma cevap verecek arkadaşlar bayan veya erkek olabilir. Herhangi bir yaş yada yaşadığı yer bakımdan kısıtlamam yok. Dürüst, saygılı bayan veya erkek arkadaşlar olabilir. İlgilenen bayan veya erkek arkadaşların cevap vermelerini bekliyorum.Bayan Arkadaş Sitesi Ücretsiz - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 15 Mart 2024 15 Mart 2024 — 07:03
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar