Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Giresun Arkadaşlık İlanları - 28 Giresun, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Giresun Arkadaşlık İlanları

İyi günler ben Giresun da yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Yaşım 34 bu evliliğimden bir çocuğum var. Benimle birlikte yaşıyor. Evliliğim kısa sürdü anlaşamadık bazı nedenlerden dolayı ve ayrılmaya karar verdik. Bu ilanı açma sebebim yalnız olmam ve kendime arkadaş aramamla birlikte bu Giresun arkadaşlık ilanları açmak yada bakmak istemiştim.

Çalışan kendi ayakları üstünde duran bekar bir bayanım. Aslında bu ilanı açma sebebim sadece arkadaşlık yada yalnız olmam ile ilgili değil aynı zamanda belki ileriye doğru ciddi düşünebileceğim ve tekrar bir evlilik yapabileceğim bir bey bulurum düşüncesi ile de bu ilanı açmak istedim. Bu yüzden Giresun arkadaşlık ilanları bakmak istemiştim. Ama pek ilgimi çeken bir ilan bulamadım ve bunun için de kendi ilanımı açmak benim için daha mantıklı geldi. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün ailesi ile birlikte vakit geçirmesini seven evine ailesine karşı sorumluluklarını bilen bir bayanım. Maddi bir beklentim yok ve bu amaçla yazan kişilere de kesinlikle cevap vermem. Benim istediğim beni anlayacak dinleyecek evine ailesine bağlı bir beyle tanışıp ileriye doğru evlilik düşüncesi olan aklında evlilik düşüncesi olan bir beyle tanışmak isterim. Bu yüzden bu ilanı açmak istedim. Çalışan bir bayanım. Ve eğer evlenirsem evlendikten sonra da çalışmak isterim ki evime aileme benim de desteğim olsun isterim.

Benim istediğim aklında evlilik düşüncesi olan ve bu amaçla evlilik düşünen bir beyle tanışmak arkadaşlık kurmak ve ileriye doğru evlenmek istediğim için bu Giresun arkadaşlık ilanları açmak istedim. Evlenmiş ayrılmış olabilir ve çocuğu da olabilir. Giresun da yaşayan ve kendisine bu Giresun çevresinden bayan arkadaş arayan bir bey de olabilir. Veya başka bir yerde de yaşayan bir bey olabilir. Çünkü birbirimizi tanıdıktan sonra ve anlaştıkdan sonra bence nerede yaşadığının bir önemi yok en azından benim düşüncem bu şekilde. Yaşı 34-40 arası olan maddi konuda bir beklentim yok evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Dürüst, saygılı, kibar nazik ve anlayışlı evi ve ailesine düşkün bir yuva aile kurmak isteyen kötü bir alışkanlığı veya gece hayatı olamayan bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin ciddi evlilik düşüncesi olan ve bu amaçla arkadaşlık kurmak isteyen beylerin cevaplarını bekliyorum.Giresun Arkadaşlık İlanları - 2 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 12 Nisan 2024 12 Nisan 2024 — 05:30
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba ismim Hüseyin. 40 yaşındayım 163 boy 60 kg kumralim. 2008 yılında evlendim fakat anlaşamadık 2012 yılında ayrıldık çocuk yok ama. Aslen Giresunluum bu msjimi Istanbul dan yazıyorum. Lise mezunuyum. Eğer anlasabilirsek güzel bir arkadaşlık birliktelik kurabiliriz.

  2. Merhaba giresun görüşelim.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar