Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Siteleri Üyeliksiz - 33 İçel, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Siteleri Üyeliksiz

Aslında bir çok arkadaşlık siteleri günümüzde o kadar yaygın ki herkesin isteğine göre yada istediği tarzda arkadaşlık sitesi bulması mümkün. Ancak ben de kendi istediğim tarzda yada istediğim şekilde arkadaşlık sitesi arıyordum. Benim istediğim tarz da arkadaşlık sitesi arkadaş siteleri üyeliksiz olanlara bakıyordum.

Çoğu arkadaşlık sitesi sizin de bildiğiniz üzere üyelik gerektiriyor ücretsiz de olsa tabi bazıları ücretsiz ancak ücretli ve ücretsiz de olsa çoğu arkadaşlık sitesi üyelik şartı yada kaydol şartı gerektiriyor. Üye olmadan bakma yada arkadaşlık kurma imkanın olmuyor bu gibi sitelerde. Ancak bunun için de benim istediğim yada nette baktığım daha çok arkadaş siteleri üyeliksiz olanlara bakıyordum. Ve bunun için de üye şartı koşmadan girip arkadaşlık kurabileceğim veya arkadaş bulabileceğim yer yada site arıyordum. Karşıma bu arkadaşlık sitesi çıktı. Ve bakınca da ilan açmak için illa üye olmaya veya kayıt olmak gerektirmediğini gördüm. Ve bu seçeneği hoşuma gitti açıkcası ve buraya kendi ilanımı açmak istedim. Ve bu arkadaşlık sitesine ilk defa kendi ilanımı açarak denemek ve bir bakmak istedim. Yaşım 28 bekar daha önce hiç evlilik yapmadım. Çalışan dürüst, saygılı, yardım sever, sıcak kanlı evine ailesine düşkün bir bayanım. Benim istediğim burada kendime bir arkadaş bulmak konuşabileceğim seviyeli bir arkadaşlık kurabileceğim bir arkadaş bulabilmek için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.

Ve diğer arkadaşların ilanlarına da bakınca bu arkadaşlık sitesi benim için çok uygun gözüktü. Ve burada kendimi tanıtmak ne istediğimi söylemek istediğimden bu ilanı açmak istedim. Umarım benim gibi arkadaşlık kurmak isteyen arkadaş arayan bayan veya erkek arkadaşlar vardır. Ve ilanıma cevap verecek arkadaşlar bulabilirim. Benim gibi sohbet etmek isteyen konuşmak arkadaş edinmek isteyen ve arkadaş siteleri üyeliksiz olanlara bakan bayan veya erkek arkadaşların cevaplarını bekliyorum.Arkadaş Siteleri Üyeliksiz - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 17 Mart 2024 17 Mart 2024 — 08:53
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar