Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlan Sayfası - 53 Rize, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlan Sayfası

İyi günler ben ilk öncelikle şunu belirtmek isterim ciddi düşünen evlenmeyi düşünen bir bayanım. VE bu ilanı açmadan önce de hiçbir arkadaşlık sitesinde daha önce den bulunmadım. Ancak bunu açmadan önce evlilik ilan sayfası bakmıştım ve buralarda belki kendime uygun birisini bulurum diye düşünmüştüm.

Ancak tabi beklediğim gibi bir sonuç alamadım çünkü sahte bir sürü ilanların olduğunu görünce en iyisi bu konuda kendim bir ilan açmak diye düşünerek bu evlilik ilan sayfası ilanını bu bulduğum ve bana göre uygun gelen arkadaşlık sitesine açmak istedim. Ben 28 yaşında bekar ailesi ile birlikte yaşayan Rize de yaşayan bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi, içten arkadaş canlısı ve en önemlisi de evine ailesine düşkün ve evlilik düşünen bir bayanım. Daha önceden hiç evlilik yapmadım çünkü hayatıma girecek beni anladığını düşündüğüm ve gerçekten sevebildiğim ve kalbimin ısındığı kimse olmadı. Ama artık bende kendi yuvamı ailemi kurmak kendi hayatımı hatalarımla yada yanlış kararlarım olsa bile kurmak istiyorum. Çalışıyorum maddi konuda bir sıkıntımız yok ailemin de benim de ciddi düşünen evlenmeyi düşünen bir bayanım. Evlendikten sonra çalışmak isterim ki aileme evime desteğim olsun isterim. Birbirimizi anlamak verdiğimiz kararları ortak vermek birbirimize karşı saygı duymak ve bu kararlarımızı verir iken ortak sonuçlar elde etmek isterim. Sevgi saygı güven ve anlayışın olduğu bir evlilik istiyorum.

Benim gibi düşünen evine ailesine bağlı evini ve ailesini düşünen bekar veya hiç evlenmemiş veya evlenmiş ayrılmış da olabilir bir bey arıyorum. Ciddi düşünen evlenmek isteyen ve benim gibi daha önceden evlilik ilan sayfası bakan ve aradığını bulamayan ve ciddi bir aile kurmak isteyen beyler arıyorum. Yaşı 28-35 arası olan evine ailesine düşkün dürüst, kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan bir bey arıyorum. Daha önce den evlenmiş ayrılmış veya bekar hiç evlenmemiş de olabilir. Ancak çocuğu olmazsa sevinirim çünkü bu güzel duyguyu kendim yaşamak isterim bu nedenden dolayı da bu ilanımı açmak istedim ve ilgilenen ciddi düşünen beylerin cevaplarını beklerim.Evlilik İlan Sayfası - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 18 Haziran 2024 18 Haziran 2024 — 18:06
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar