Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

sohbet odaları - 01 Adana, Bayan - Arkadaş Arıyorum

sohbet odaları

İsmim Gülden Adana Yumurtalık da yaşıyorum ve hiç evlenmemiş 34 yaşında çalışan bir iş kadınıyım. İş hayatının verdiği yorgunluk ile sosyal hayatım neredeyse yok gibi. İş ve ev arasında geçen günler ile son zamanlarda biraz bunaldım sanki. O nedenle buraya bir ilan eklemek istedim. Biraz baktığımda sohbet odaları olmayan sadece profillere verilen mesaj yanıtları olması biraz olsun buraya güvenmeme neden oldu. Bir çok siteye baktım hatta sohbet odaları kısımlarını da ziyaret ettim ancak gelen mesajlar ve yanıtlar pek hoş değil ve önermiyorum. Özellikle bir bayan için sohbet odaları aracılığı ile biraz vakit geçirmek ciddi derecede baş ağrısı anlamına geliyor. O nedenle bana yazmasını istediğim kişilerin özelliklerini buradan belirtmek istiyorum ve ilan ekleme amacımında ciddi olduğunu ayrıca belirtmeden geçmemek gerek.

Öncelikle buraya ilan eklemekteki amacım ciddi bir arkadaşlık ile hayatımı birleştirebileceğim, şartlarıma uygun bir bey ile tanışmak. Özel konuşmalar vs yapma gibi istekleri olanlar varsa bu noktandan sonrasını okumasınlar ya da hiç mesaj yazmasınlar. 35 ile 40 yaş arası orta seviye de ve üstü gelir sahibi benim gibi yoğun bir işe temposu olan beyler yazarlar ise çok daha kolayca anlaşırız sanırım. Evlenmeyi düşünen ve hem maddi hemde manevi olarak evlilik için hazır olan beyler yazarlarsa sevinirim. Gezmeyi eğlenmeyi seven neşeli bir yapım var ancak bunun için pek vakit ayıramıyorum. Eşi ile gezecek eğlenecek hayalleri olan dürüst beyleri bekliyorum. Dış görünüş olarak kendi dış görünüşüne önem veren bir bayan ile nasıl konuşulur iyi bilen ve tabiki benim gibi hiç evlenmemiş beylerin mesajlarını bekliyorum.

Buraya ilan ekleme amacımın ciddi olduğunu ve ararken neler çektiğimi kısaca belirtmek istedim umarım sorun olmaz. Diğer yandan şartlarımı da kısaca belirttim ve bunun için zaman harcamışken kriterlerimi hiç okumadan atılan mesajlar, tek kelimelik mesajlar, kendinen hiç bahsetmeden atılan mesajlar ya da telefon vs isteyen mesajlara yanıt vermeyeceğim bunu bilmenizi isterim. Lütfen siz de kendi kriterlerinizden, alışkanlıklarınızdan ya da günlük motonlarınızdan bahsedin. Gelecek mesajlarınızı merakla bekliyorum …sohbet odaları - 2 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 13 Nisan 2024 13 Nisan 2024 — 18:54
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

2 Yorum

Yorum Yap
  1. selam tanisalim mi ?

  2. merhaba gülden hanım Adana Yumurtalık da yaşıyorum. resimden çıkaramadım sizi. resim size ait mi acaba.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar