Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş İlanları Telefonları - 22 Edirne, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş İlanları Telefonları

Telefonda arkadaşlık etmek isteyen herkes artık daha çok sıklaştı. Artık günümüzde İnternet’te aratılan arkadaş ilanları telefonları diye bir çok başlık çıkıyor. Bende bu ilanımı açıp telefonda arkadaşlık edebilecek ya da etmek isteyen bayan arkadaşlar arıyorum. Samimi seviyeli hoş bir sohbet etmek isteyen her yaştan arkadaşı beklerim.

Yaşım 33 Edirne’de yaşıyorum. Çalışıyorum,üniversite mezunuyum. Kendime ait bir işim ve çalışma tempom var bu hayat koşuşturmasında arkadaş ilanları telefonları arkadaşlık etmek bana ve hayatıma biraz renk katar diye düşündüm. Hiç evlenmedim henüz de evlenmeyi düşünmüyorum dürüst olmak gerekirse. Ama doğru kişiyi bulursam zamanı geldiğinde tabi ki evlenmek aile kurmak isterim. Kimse kimseyi yadırgamasın lütfen herkesin yaşantısı alışkanlıkları farklıdır. Ben ileriye dönük bir şey düşünmesem de bu arkadaşlık etmek için bir başlangıç .Belki telefondan konuşabileceğim sohbet edebileceğim birisini bulursam ve zaman sonra anlaşıp daha samimi olursak bu arkadaşlığı sevgi yolunda birleştirmek isterim.İş hayatından dolayı arkadaşlıklar kurmaya belirli bir ortamlara girmeye pek vakit bulamıyorum. Herhangi bir kötü alışkanlığım dışarı hayatım yok.Kendi işinde gücünde olan maddi bir sıkıntı çekmiyorum. Sadece etrafımda konuşabileceğim belli başlı bir şeyleri paylaşmak isteyeceğim kişiler yok. Belki buradan kimse kimseyi görmeden rahat bir şekilde benimle sohbet etmek isteyen arkadaş bulurum.Dürüst, saygı ve belli bir seviye de tabi ki amaç sadece arkadaşlık ve hoş sohbet etmek .İnsanların her zaman tarafsız birisiyle konuşmaya tanımadığı bir insana hayatını yaşamını bilmeden bir şey anlatmaya sohbet etmeye ihtiyacı vardır.

Çünkü o zaman onun hakkında bir bilgiye yaşantısını bilmediğin için daha iyi bir bakış acısıyla doğruyu söyleyebilirsin. Bende böyle davranabilecek beni anlayabilecek karşılıklı güzel vakit geçirebileceğimiz arkadaş ilanları telefonları bakıp kendime uygun bir telefon arkadaşı arıyorum. İlanıma mesaj verecek yaşı fark etmez bütün bayan arkadaşları beklerim. Önemli olan bir saygı ve seviye içerisinde konuşup dertleşmek, bunu isteyen her bayanla sohbet etmeye hazırım. Maddi amaçlar için yazmayın cevap vermem.Arkadaş İlanları Telefonları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 23 Ağustos 2023 23 Ağustos 2023 — 12:14
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar