Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Ücretsiz Ev Arkadaşı Arıyorum İlanları - 40 Kırşehir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Ücretsiz Ev Arkadaşı Arıyorum İlanları

Merhabalar ben Kırşehir’de yaşayan bekar bir bayanım. Yalnız yaşayan çalışan eğitimini tamamlamış bekar bir bayanım. Okul bittikten sonra kendime hayat kurmaya kendi ayaklarımın üstünde durmaya çalıştım. Aslında gayet iyi de gidiyordu. Ancak şuan istediğim ücretsiz ev arkadaşı arıyorum ilanları bakarak kendime arkadaş aramak istedim.

Ben Kırşehir’de yaşıyor. Bekar çalışan yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Benim istediğim ücretsiz ev arkadaşı arıyorum ilanları bakarak kendime ev arkadaşı bulmak ve yakın bir arkadaşlık kurmak hem de birbirimize yardımcı olmak mantıklı olur diye düşünerek bu ilanı açmak istedim. Daha önce okur iken ev arkadaşım vardı. Ondan sonra hem yalnız yaşadım. Yaşım 28 evli değilim bekarım daha önce evlilik de yapmadım. Dürüst saygılı temiz titiz düzenli bir bayanım. Benim istediğim gibi ev arkadaşı arayan veya bu gibi ilan ile ilgilenen bir bayan arkadaş aramak istedim. Evim 3 oda bir mutfak ne o kadar küçük ne de o kadar büyük merkezi bir yer ulaşım gayet kolay bir şekilde olabiliyor. Kırşehir olmasına rağmen evin ortamı merkezi olarak gayet güzel ve tercih edilen bir yer. O kadar uçuk bir ev kirası da ödemiyorum.

Benim gibi ev arkadaşı arayan ve Kırşehir’de yaşayan ve ev arkadaşı düşünen ve yalnız olmak da istemeyen aynı zamanda birbirimize arkadaşlık yapabilecek ücretsiz ev arkadaşı arıyorum ilanları açarak kendime arkadaş aramak istedim. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.Ücretsiz Ev Arkadaşı Arıyorum İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 9 Mart 2024 9 Mart 2024 — 12:55
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar