Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Kolay Arkadaş Bulma - 15 Burdur, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Kolay Arkadaş Bulma

Arkadaşlık kurmak en azından dışarıda günlük hayatımızda birisiyle arkadaşlık kurmak yada arkadaş bulmak oldukça zor bir hale geldi. Ancak bunun için artık herkes yada bir çoğunluğu artık kolay arkadaş bulma için arkadaşlık sitelerine ilgi duymaya ve ilgilenmeye başlıyor.

Bunun gibi düşüncede olan benim gibi düşünen yalnızlığını derinden hisseden kendi yalnızlığına çözüp aramak isteyen arkadaşların olduğunu düşünüyorum ve benim gibi yalnızlıklarına çözüp arayan arkadaşlar genellikle kolay arkadaş bulma için arkadaşlık sitelerine bakıyorlar. Ve arkadaşlık sitelerine ilan açıp yada kayıt oluyorlar. Tabi bana göre her arkadaşlık sitesi bana göre tercih edilmiyor. Genellikle bir kişinin kriterlerine göre bir arkadaşlık sitesi buldu mu o siteden başka siteye bakmıyorlar ve o site de kendine arkadaş bulmak yada arkadaş edinmeye çalışıyorlar. Ben de zamanında bu arkadaşlık sitesini bulmuştum. Ve buraya kendi ilanımı açmıştım.O zamanlar amacım sadece arkadaş edinmek sohbet etmek konuşmaktı. Ancak şimdi sadece sohbet etmek istemiyor aynı zamanda da hayatıma girecek ciddi düşünecek evlenmeyi düşünen bir bey arıyorum. Ve bunun için uzun zamandır girmediğim bu arkadaşlık sitesine tekrar girmek ve tekrar dan kendi ilanımı açmak istedim.

Ve bu düşüncede sizlere tekrar ilan açmadan önce bu şekilde bir kendi düşüncemi sizlerle paylaşmak istedim. Evet artık günümüzde hele dul bir bayan için günlük yaşantısında arkadaş bulmak arkadaş edinmek bayan arkadaş olsun erkek arkadaş olsun oldukça zor. Hayatında ne konuşacak bir bayan arkadaş bulabiliyorsun ne de doğru düşüncede ciddi düşünecek bir bey bulabiliyorsun. Tahminen benim gibi düşüncede çok insan var. Ve bu nedenden dolayı da kolay arkadaş bulma istemesi kendince haklı olabiliyor.Kolay Arkadaş Bulma - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 14 Nisan 2024 14 Nisan 2024 — 03:17
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar