Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenme Programı İstiyorum - 11 Bilecik, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlenme Programı İstiyorum

İyi günler aslında ben herhangi bir nedenden dolayı bu arkadaşlık sitesin de bulunmuyorum. Zaten uzun zamandır bu arkadaşlık sitesini takip ediyordum.Ancak burada bahsetmek istediğim durum bu değil. Aslında baktığımızda evlenme programı istiyorum diye baktığımda yakın zamana kadar televizyonlarda olan bir durum hakkında konuşmak isterim.

Aslında herkesin bildiği üzere yakın zamana kadar televizyonlarda evlilik programları vardı. Ve bu programlar benim için çok güzel di. En azından insanlar kendine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile tanışma arkadaşlık kurma fırsatını buluyorlardı. Yakından yada fırsat buldukça izleyen bir bayan olarak bana çok uygun geldi. Yani bu gibi arkadaşlık sitelerinin sadece televizyonda yayınlanan bir türü gibi ve zararsız güzel bir yanı da var diye düşünüyordum. Ancak daha yayınlanmaması üzerine bende zaten bu takip ettiğim arkadaşlık sitesine ilan açmak artık biraz hem kendimi tanıtmak hem de bu izlediğim evlenme programı istiyorum hakkında konuşmak istediğim için buraya ilan açmak istedim.Ne kadar çoğu kişi için zararlı bir durum gibi gözüksede aslında benim de memnun olmadığım kısımlar vardı. Ama bir arkadaşlık sitesi gibi baktığınızda olaya aslında bunun gibi olduğunu ve sadece televizyonda olduğu şeklinde düşününce yada hayal edince pek de mantıksız gelmiyor insana. Burada olduğu gibi insanlar birbirlerini tanıtıyor.

Ve gelen kişiler hakkında kendine uygun olup olmadığını burada gibi mesaj yoluyla değil de konuşarak tanışmaya çalışıyorlar. Aslında baktığımızda ne kadar benzediğini göreceğiz. İşte bende bu nedenden dolayı yakın zamanda televizyonlardan kalktığı için zaten uzun zamandır takip ettiğim ancak bir türlü kendi ilanımı açmadığım bu siteye evlenme programı istiyorum şeklinde ilan açmak ve en azından kendimi tanıtacak bir fırsat bulmak istediğim için buraya ilan açmak istedim.Evlenme Programı İstiyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 25 Mayıs 2024 25 Mayıs 2024 — 21:22
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar