Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Bayan Evlilik İlan - 16 Bursa, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Bayan Evlilik İlan

İyi günler ben evlilik düşünen ciddi bir ilişki arayan bir beyim. Bunun için de daha önce veya bayan evlilik ilan baktım ancak tam olarak aynı düşüncelere sahip olduğumu düşündüğüm bir bayan arkadaş bulamadım ne yazık ki. İşte bunun için de kendime uygun bir ilan açabileceğim bir site aramaya karar verdim.

Ve bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya kendimi ifade edebileceğim açıklaya bileceğim bir ilan bırakmak istedim. Aslında ilan açma gibi bir isteğim yoktu sadece aradığım veya düşündüğüm bayan evlilik ilan bakmak ve aralarından en çok kendime uygun gördüğüm bir ilana cevap vermekti. Ancak dediğim gibi pek kendime uygun benimle aynı düşünceye sahip bir bayan bulamadım bunun için de kendim ilan açmak daha uygun olur diye düşündüm. Yaşım 33 bekar çalışan daha önce hiç evlilik yapmamış maddi konuda bir sıkıntısı olmayan kendi ayakları üstünde duran dürüst bakımlı kendine özenen yakışıklı ve kibar nazik anlayışlı bir beyim. Kendime ait bir işim var onu işletiyorum aileden kalma. Bursa da yaşıyorum. Ne kadar ailem ile birlikte yaşasam da kendime ait bir hayatım ve evim de var ama bekar olduğumdan dolayı haliyle ailemin yanında yaşamak benim için daha uygun oluyor. Ciddi düşünen ailesine evine bağlı bir beyim daha önce hiç evlilik yapmadım çünkü karşıma ciddi düşünebileceğim yada ciddi bir ilişki yaşayabileceğim bir bayan çıkmadı. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Tabi her bekar erkek gibi gezmesini eğlenmesini severim ancak bunu samimi olduğum arkadaşlarımla ve ailemle yapmayı daha da çok severim.

Benim gibi ciddi bir ilişki düşünen hiç evlenmemiş yada evlenmiş ayrılmış da olabilir ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Bursa da yaşamayı düşünen veya yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum. Dürüst, saygılı, samimi, evine ailesine düşkün beni anlayan dinleyen bir bayan arkadaş arıyorum. Herkesin evlilikten aradığı sevgi güven sadakat ve saygı dır ve bende bunları arıyorum. Bu bakımdan benim gibi düşünen yaşı bayan evlilik ilan cevap vermek isteyen yaşı 27-33 arası olan bayanların cevaplarını beklerim.Bayan Evlilik İlan - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 16 Şubat 2024 16 Şubat 2024 — 02:35
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar