Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Moldovadan Evlenmek İstiyorum - Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Moldovadan Evlenmek İstiyorum

İyi günler ben Moldova da yaşayan bekar bir bayanım. Aslında bu ilk defa bir ilan açışım ve biraz çekingenlerin olsa da daha önce hiç açmadığımdan dolayı ancak bir kez olsun açmak ve şansımı denemek istedim. Bunun içinde buraya ilan açmak Moldovadan evlenmek istiyorum şeklinde ilan açmak istedim.

Ben bekar Moldova da yaşayan yalnız bir bayanım.Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bende burada Moldova da evlenmiştim ve burada bir düzen boşandıktan sonra da burada kalmaya karar verdim ve burada kendime bir düzen kurdum ve burada çalışmaya başladım. Ancak ne kadar bir düzen kurarsam kurayım yalnızlık insanın hiç hoşuna gitmiyor. Ve bende yalnız olmak istemiyorum. Yaşım 39 bekar çalışan dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Düşünceli ve bakımlı bir bayanım. Eğer olursa evlilik Moldova da yaşamayı düşünüyorum çünkü burada kendime bir düzen kurdum bu yüzden zaten Moldovadan evlenmek istiyorum ilanını açmak istedim. Önce ki evliliğimden bir çocuğum var benimle birlikte kalıyor yaşıyor. Çocuğu ile ilgilenen evine ailesine düşkün bir bayanım. Benim istediğim evine ailesine düşkün Moldova da yaşamayı düşünen veya yaşayan bir beyle tanışmak arkadaşlık kurmak ve ileriye doğru ciddi düşünebileceğim bir bayanım.

Benim gibi ciddi düşünen evlilik düşünen ve Moldovadan evlenmek istiyorum ilanımla ilgilenen ciddi düşünen dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı kültürlü bakımlı kendine özenen maddi durumu kendine bakabilsin ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Yaşı 39-47 arası olan evlilik düşünen evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Moldovadan Evlenmek İstiyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 11 Mart 2024 11 Mart 2024 — 10:14
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar