Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlanları Türkiye - 00 Almanya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlanları Türkiye

Artık günümüzde bir çok arkadaşlık siteleri veya buna benzer bir sürü arkadaşlık siteleri mevcut. Bu durumda bende evlilik ilanları Türkiye ilanlarına bakmak istedim. Çünkü Yurt dışında yaşayan bekar daha önce bir evlilik yapmış ayrılmış bir beyim.

Çok uzun zaman önce buraya geldim çalışmak için ve o zamandan sonra da hem Almanya da yaşadım. Bir daha da Türkiyeye dönmedim. Emekliyim çift emeklim var. Bekar çalışkan ailesine evine düşkün vakit geçirmesini seven dürüst, saygılı,kibar, nazik, anlayışlı bir beyim. Kültürlü ve bakımlıyım kendine özenen bakan tertipli düzenli bir beyim. Çok uzun zaman oldu Türkiye ye gelmeli orada bir akrabam veya gidebileceğim kimse de yok. Bu yüzden de uzun zamandır gelmedim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden bir kızım var oda büyüdü kendi yuvasını kurmak üzere nişanlandı. Bende artık beni anlayan beni dinleyen hayatımın sonuna kadar yanımda olacak benimle olacak hayatımı birleştirebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum..Evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile mutlu olan kibar, saygılı, dürüst, bakımlı, kültürlü bir bayan arıyorum. Türkiye de yaşamayı düşünmüyorum benimle Almanya da yaşayacak bir bayan arkadaş arıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Ciddi düşünen bir beyim. Bunun için evlilik ilanları Türkiye ilanlarına bakmak istedim. Ciddi düşünen benimle bir hayat kurmak isteyen ve bu amaçla tanışmak arkadaşlık kurmak isteyen ve Almanya da yaşayacak olan bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşım 55 bekarım.

Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Ben artık mutlu olmak hayatımda bana değer veren ve seven bir bayan olsun istiyorum. Bundan sonra hayatımda bir tek o olmasını isterim. Benim gibi tekrar evlilik düşünen ve ciddi olan Almanya da yaşamayı sorun etmeyen yaşı 45-55 arası olan bir bayan arkadaş arıyorum. Evlilik ilanları Türkiye ilanıma cevap verecek ciddi evlilik düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak isteyen bayanların cevaplarını beklerim.Evlilik İlanları Türkiye - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 29 Nisan 2024 29 Nisan 2024 — 20:45
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar