Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlanları Kadın - 44 Malatya, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlanları Kadın

Merhabalar ben emekli yalnız yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak eşim erken yaşta vefat etti. Bu evliliğimden bir çocuğum var bu zamana kadar evlilik düşünmedim çünkü çocuğum kendini kurtarsın bir yuva düzen kursun diye bekledim. Benim bu evlilik ilanları kadın ilanını açma nedenim ise artık evlenmeyi düşündüğümden dolayı bir arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Ve oldu da artık kendini kurtardı kendisine ait bir düzen bir yuva aile kurdu. Ve bu durumda da bende yalnızlığımı çok hisseder oldum. Malatya da yalnız yaşayan bir beyim. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Emekliyim aynı zamanda çalışan kendine ait bir dükkanı olan ve onu işleten bir beyim. Eğer evleneceğim bayanı bulursam Malatya da yaşamayı düşünüyorum. Çünkü burada kurulu bir düzenim var ve onu bozup başka bir yerde yaşamayı düşünmüyorum. Dürüst saygılı, kibar, nazik, anlayışlı bir beyim. Evine ailesine bağlı evini ailesini düşünen bir beyim. Yaşım 52 bekarım. Benim istediğim evlilik ilanları kadın ilanını açma nedenim biraz da beni anlayan beni dinleyen hayatıma girecek bir bayan arkadaş aradığım için ve ciddi düşünen bir bey olduğum için bu şekilde bir ilan açmak istedim. Evine ailesine düşkün kötü bir alışkanlığı olmayan birbirimizi anlamamız dinlememiz hayatımızı birleştirdiğimiz takdir de birbirimize destek olmamız önemli diye düşünüyorum.

Benim gibi evlenmeyi düşünen evine ailesine bağlı sadık saygılı ciddi bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 45-52 arası olan evlenmeyi düşünen ciddi olan bu konuda ciddi düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. Eğer olursa evlendikten sonra Malatya da yaşamayı düşünüyorum çünkü burada kurulu bir düzenim var ve onu bozmak istemiyorum. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Benim gibi ciddi olan ve evlilik ilanları kadın ilanıma cevap verecek bir bayan arkadaş arıyorum.Evlilik İlanları Kadın - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 15 Mayıs 2024 15 Mayıs 2024 — 12:14
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar