Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlan Almanya - 00 Almanya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlan Almanya

İyi günler ben Almanya da yaşayan yalnız bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak eşim erken yaşta vefat etti.Bir çocuğum var bu evliliğimden tek başına yalnız olan çocuğu ile yaşayan bir bekar bir bayanım. Ben aslında evlilik ilan Almanya ile ilgili ilanlara bakıyordum.

Ve ciddi düşünen tekrar evlenmeyi düşünen bekar bir bayanım. Bunun için de evlilik ilan Almanya ilanlarına bakan bir bayanım. Yaşım 44 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran evine ailesine bağlı kültürlü bakımlı kendini bakan evine ailesine bakan bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi sıcak kanlı bir bayanım. Eşim vefat edeli çok oldu bu zamana kadar evlilik düşünmedim çünkü kendimi çocuğuma adamıştım. Ama artık o da büyüdü ve kendi yuvasını kurdu. Ve bende kendime ait bir yuva kurmak istediğimden dolayı hem de yalnızlığımı paylaşacak bir arkadaş aradığımdan dolayı bu ilanı açmak ve kendimi tanıtmak ve ne istediğimi anlatmak istediğimden dolayı bu ilanı açmak ve kendimi tanıtmak ve açıklamak istedim. Benim gibi yalnız olan Almanya da yaşayan bir bey arıyorum.Eğer evleneceğim kişiyi bulursam Almanya da yaşamak isterim çünkü buraya alıştım ve geri dönmek istemem. Benim gibi Almanya da yaşayan bekar yalnız yaşayan bir bey olursa çok iyi olur. Türkiye ye tatil amaçlı geliyorum. Tabi orada bir düzenim var ancak genellikle yazları kullanıyorum. Maddi bir beklentim yok.Bunu da belirtmek isterim.

Benim gibi evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bakımlı dürüst saygılı anlayışlı evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu da olabilir Almanya da yaşayan veya yaşamak isteyen bir bey arıyorum. Bunun için zaten evlilik ilan Almanya ile ilgili ilanlara bakmıştım ama en uygunu kendim ilan açmak diye düşündüm ve bu nedenden dolayı kendim ilanımı oluşturmak istedim. Maddi konuda bir beklentim yok evine ailesine bakan bir bey olması benim için yeterlidir. Yaşı 44-52 arası olan ciddi evlenmeyi düşünen beylerin cevaplarını beklerim.Evlilik İlan Almanya - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 21 Haziran 2024 21 Haziran 2024 — 21:30
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba ben hakan sizi tanımak isterim numaram.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar