Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Bayan Arkadaş Arama Ücretsiz - 43 Kütahya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Bayan Arkadaş Arama Ücretsiz

Yeni insanlarla tanışmak yeni kişilerin hayatlarını dinlemek dertlerini mutluluklarını dinlemek bazı insanların çok hoşuna gider. Ve arkadaşlık kurmak bir ilişkiye başlamak bazı kişileri mutlu eder. Çünkü sever yeni insanları tanımayı yeni kişilerle sohbet etmeyi konuşmayı durum böyle olunca da bayan arkadaş arama ücretsiz arkadaşlık sitelerinde vakit geçirenlerin sayısı çoğalmaya başladı.

Ben bu konuya değinmemin amacı bende yeni insanlarla tanışmayı seven arkadaşlık kurmayı seven bekar bir bayanım. Şöyle bir düşünce var bayanların arkadaşlık sitesinde bulunması yanlış anlaşılıyor iken bir erkeğin arkadaşlık sitelerinde bulunması yanlış anlaşılmıyor. Bence bayan olsun bir erkek olsun istediği zaman istediği yerde bulunmalı. Ve bir bayan arkadaş arama ücretsiz arkadaşlık sitelerinde bulunan bir erkekten bir bayanın farkı yoktur. İkisi de arkadaşlık kurmak bazen sadece sohbet etmek bazen yeni insanlar tanımak için bazen de evlilik amacıyla burada bulunan insanlara saygı duymak dinlemek herkesin niyetinin kötü olmadığını düşünmeleri ve bu erkek içinde bayan içinde geçerli siz dürüst olursanız ve karşıdaki kişiye karşı net ve açık sözlü ve ne istediğini bilen yani arkadaşlık mı sohbet mi evlilik mi ne istediğinizi net bir şekilde söylerseniz sizin niyetinize dürüstlüğünüze ve açık sözlü olmanıza karşı dürüst insanların yazacağını söylemek isterim. Bu gibi arkadaşlık sitelerinde bulunan erkek ve kadın olsun herkes bazen bu gibi sitelerde bulunmanın zorluğunu çekerlerdi. Ancak bu durumun biraz olsun açıklayabilmek ve bu konuya değinmek için bu ilanı açmak istedim.

Ve burada arkadaşlık sitelerinde bulunan erkek ve bayan olsun herkesin hakkı var bence yeni insanlarla tanışmak sohbet etmek konuşmak istemesi bu kadar basit bence. Kişiler bazen yalnızlığını gidermek ve kendisini yalnız hissetmemek için bayan arkadaş arama ücretsiz arkadaşlık sitelerinde bulunup kendine bayan arkadaş ve ya erkek arkadaş aramak istiyorlar.Bayan Arkadaş Arama Ücretsiz - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 13 Şubat 2024 13 Şubat 2024 — 16:47
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar