Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Ara Fransa - Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Ara Fransa

Ben Fransa’da yaşıyorum. Ailem yıllar önce buraya gelmişler ve burada yaşamaya başlamışlar. Türkiye’ye yaz tatillerinde geliriz yazlığımıza akrabalarımızın yanına ve bir ay kadar kalırız. Çok seviyorum Türkiye’yi. Ama ne yazık ki oradan hiç arkadaşım yok. Bu nedenden dolayı kendime Arkadaş Ara Fransa ilanını açmak istedim.

Herkesin yaşantısı istekleri hayata bakış açısı farklıdır. Ve bu duruma saygı duymak kişinin isteklerine saygı duymak gerekir. Bende bu arkadaşlık sitelerine merak sardım. Uzun zamandır bakıyordum. Ancak kendi adıma hiç bir siteye ilan açmamıştım. İlk defa bir siteye güvendiğim için buraya bir ilan açmak istedim. Nasıl yorumlar geleceğini yada arkadaşlık kurabileceğim bir yorum gelir mi açıkçası onu da bilmiyorum. Yani şuan bu ilanı Arkadaş Ara Fransa oluşturur iken hiç bir şey düşünmeden sadece içimden bir duygu buraya yazman gerek diye itiklediği için yada düşündüğüm için bu ilanı açtım. Fransa’dan arkadaşlık yapmak isteyen benimle arkadaşlık dostluk kurmak isteyen bayan veya erkek arkadaşların mesajlarını beklerim. Yaşım 25 bekar daha önce hiç evlilik yapmadım. Ailemle birlikte Fransa’da yaşıyorum. Doğma büyüme buralıyım. Ancak Türkiye’yi dediğim gibi çok seviyorum. Bakımlı, giyinmesini eğlenmesini seven ailesi ile mutlu olan bir bayanım. Çalışıyorum. Mesleğimi işimi seviyorum ve çalışmayı çok seviyorum. Boş durmayı boş vakit geçirmeyi sevmem. Hayatta hiç sevmediğim bir şey. Dürüst, saygılı, sıcak kanlı ve samimi bir bayanım. İnsanlarla konuşmayı arkadaşlık yapmayı çok severim.

Buraya ilan açtım çünkü benimle yani Fransa’da yaşayan birisiyle arkadaşlık yapmak isteyen olur mu diye düşündüm ve bu nedenle bu şekilde bu başlıkta bir Arkadaş Ara Fransa ilan oluşturmak istedim. Benim için dürüst, saygı, güven her şey. Kibar ve nazik anlayışlı konuşmasını seven konuşmaktan zevk alan. Aynı şeylere yakın şeylerden hoşlandığımız bir kişi ile arkadaşlık dostluk kurmak istiyorum. Yaz tatillerinde yanına gelebileceğim hasretlik özlem gidirebileceğim bir arkadaşım dostum olsun istiyorum. Fransa’da yaşamam sorun olmayan buradan arkadaşlık dostluk yapmak isteyen bayan ve erkek arkadaşları beklerim.Arkadaş Ara Fransa - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 20 Mart 2024 20 Mart 2024 — 16:07
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar