Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Diyarbakır - 21 Diyarbakır, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Diyarbakır

Merhabalar ben Ceylan bekar çalışan ve ailesi ile birlikte Diyarbakır’da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım.Aslını sorarsanız bu ilk defa bu şekilde bir arkadaşlık sitesinde bulunuş şeklim. Daha önce sosyal medyalarda yada daha canlı chat gibi arkadaşlık ortamlarında bulundum. Ancak bu tarz bir yerde ilk defa bulunuyorum. Bunun için de arkadaş sitesi Diyarbakır ile ilgili ilanlara bakmak istedim.

Biraz kendimi tanıtacak olursam. Ben bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir bayanım. Yaşım 28 bekarım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Çünkü ciddi bir ilişkiye hazır olmadığımı düşündüm. Benim istediğim beni mutlu edecek beni düşünecek kibar nazik anlayışlı bir bey olmasıdır. Ve aradığım bu şekilde hayatıma kimse girmedi ve bu yüzden de evlilik yada ciddi bir ilişkim olmadı. Dürüst saygılı samimi kibar nazik bir bayanım. Hayvanları çok severim hatta evimde bir kedim var. Boş vakitlerimde onunla ilgilenerek geçiririm. Bazen arkadaşlarımla buluşurum bazen de sinemaya gitmek gibi eğlenceli vakitlerim olur. Özgürlüğü seven kısıtlanmaya gelemeyen kurallara bağlı olmayan bir bayanım. Ben bu şekilde olmayı seviyorum. Ve hiç bir zaman ailem tarafından da bir baskı veya kural görmedim. Sanırım biraz da ailemin bunda payı var diyebilirim. Eğlenceli bir bayanım. Ben arkadaş sitesi Diyarbakır ile ilgili ilanlara bakar iken burayı buldum. Ve bir bakmak istedim.

Benim istediğim arkadaşlık kurabileceğim sohbet edebileceğim beni anlayan dinleyen nazik kibar bir bey yani arkadaş arıyorum. Benim için önemli olan dürüstlük ve güven bunların olmasını isterim karşı taraftan. Evlenmiş ayrılmış olabilir ancak çocuğu olmasını istemem.Bekar bir bey arıyorum. Arkadaşlık kurabileceğim sohbet edebileceğim konuşabileceğim ortak alışkanlıklarımızın olduğu ve arkadaş sitesi Diyarbakır ile ilgili benim gibi sitelere bakan arkadaş arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Arkadaş Sitesi Diyarbakır - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 23 Haziran 2024 23 Haziran 2024 — 23:23
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar