Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik Sitesi İlan Ver - 40 Kırşehir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlilik Sitesi İlan Ver

İyi günler ben evlenmeyi düşünen bekar çalışan Kırşehir de yaşayan bekar bir bayanım. Yaşım 33 bekar daha önce hiç evlilik yapmadım. Kendi ayakları üstünde duran ciddi düşünen hiç evlenmemiş bir bayanım. Ben aslında evlilik sitesi ilan ver ilanını açmak istedim.

Çünkü evlilik düşünen hayatını birleştirmek isteyen evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Bakımlı, kültürlü, saygılı, dürüst, içten samimi bir bayanım. Benim istediğim aslında kendine bakan evine ailesine bakan sahip çıkan ve ciddi düşünen bir bey bulabilmek için bu ilanı açmak istedim. Bunun için de evlilik sitesi ilan ver ile ilgili ilanlara baktım ancak bulamayınca en iyisi kendim ilan oluşturmak isteğime göre bir ilan hazırlamak diye düşündüm ve bunu açmak istedim. Daha önce evlilik yapmadım çünkü hayatımı ciddi anlamda birleştirebileceğim kimse çıkmadı karşıma yada ciddi düşüne bileceğim bu nedenden dolayı da evlenmedim. Biraz da istediğim gibi hem gönlümün uyum sağlayabildiği hem de mantığımın evet dediği bir bey çıkmadı karşıma.

Bu nedenden dolayı da en iyisi evlilik sitesi ilan ver diye düşündüm. Ben bekar evine ailesine düşkün sahip çıkan kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan bir bey arıyorum. Yaşı 33-40 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu da olabilir. Dürüst, anlayışlı evine ailesine bağlı sahip çıkan olgun evlenmeyi düşünen ve bu konuda ciddi olan bir yuva aile kurmak isteyen bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Evlilik Sitesi İlan Ver - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 3 Mart 2024 3 Mart 2024 — 11:03
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar