Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş arayan bayanlar - 03 Afyon, Bay - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş arayan bayanlar

Merhaba arkadaş arayan bayanlar ben inanç 36 yaşında Afyonkarahisar Sultandağı ilçesinde yaşıyorum. Kendi işi ile meşkul bu yaşına kadar hiç evlilik yapmamış bir bay olarak buraya ilan eklemekteki amacım arkadaş arayan bayanlar ile tanışıp ciddi bir yolda, evlilik yolunda emin adımlar ile ilerlemek. Pek fazla bir kriterim yok o nedenle aşağıda sıraladığım bir kaç kriterime uyan tüm arkadaş arayan bayanlar mesaj gönderebilirler. Maddi ve manevi olarak evime bakabilecek durumda, kendi işinden orta seviyenin biraz üzerinde kazanan kendi halinde yanlız bir beyim. Evlilik için sizin de aradığınız şartları karşılıyor isem lütfen mesaj gönderin.

Aradığım bayan 30 ile 35 yaşları arasında hiç evlenmemiş ya da dul bir bayan da olabilir. Önemli olan çocuk sahibi olmaması ve dul ise evliliği sonlanalı en az bir beş yıl geçmiş olması ve sosyal sorunları olmaması. Etrafımda gördüğüm kadarı ile dul bayanların yaşadıkları hele ki ilk boşanma ardından ruhsal haller hiç evlilik için uygun olmuyor ve bu esnada evlenen bir kaç arkadaşımın evliliği olumsuz sonuçlandı. Bu nedenle affınıza sığınarak dul bayanların mesaj göndereckler ise en az beş yıl önce evliliğinin sonlanmış olması benim için ideal bir durumdur diye düşündüyorum. Bunun dışında çalışıyor olabilir ya da ev kadını olabilir. Her iki şekilde de kendisi nasıl mutlu oluyorsa benim için uygun olan seçenek odur. Dış görünüş ya da fiziki herhangi bir kriterim yok. Ancak her koca gibi bende eşimin bakımlı olmasını tercih ederim doğrusu. Eşim olacak hanımdan meddi hiçbir beklentim yok ancak bu demek değil ki siz benden maddi beklenti içinde olun. Tam aksine maddi menfaatler peşinde koşan kişiler ilanımdan uzak dursunlar lütfen.

Aklıma gelen bir kaç kriter bu şekilde. Kriterlerimin bir çok bayan uyabilecek olduğunu düşünüyorum. Sizin için de uygunsa bana mesaj göndermenizi bekliyorum. Sizin de kendi kriterleriniz olacaktır bana gönderdiğiniz mesajlara bu kriterleri eklerseniz yanıtlamak benim için bir zevk olur. Mesajlarınızı bekliyorum …Arkadaş arayan bayanlar - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 10 Şubat 2024 10 Şubat 2024 — 09:53
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar