Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Elazığ - 23 Elazığ, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Elazığ

Merhabalar ben hayatımda hiç bakmadım arkadaşlık sitelerine. Ancak şu zamanda kendime biraz zaman ayırmak ve belki arkadaşlık yapabilirim diye bana göre uygun olan bir arkadaş sitesi Elazığ ait arkadaşlık sitelerine bakmaya başladım. Ancak kendime uygun bir arkadaşlık sitesi bulamadım.

Ve sonra bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve burayı buldum. Buraya da aradığım arkadaş sitesi Elazığ ilanını buraya açmak istedim. Biraz kendimi tanıtayım size. Yaşım 41 bekar daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık boşandık. Aslında uzun zaman önce boşandık ve hayatıma bir süre kimsenin girmesini istemedim ve dürüst olmak gerekirse tekrardan evlenmeyi de düşünmemiştim. Elazığ da yalnız yaşıyorum.Çalışıyorum ve kendi ayaklarımın üstünde duruyorum ve maddi amaçlar için burada değilim. Bu nedenden dolayı bu amaçlar için yazan yada teklif edenlere cevap vermeyeceğimi şimdiden belirtmek isterim. Kardeşlerim de farklı şehirde yaşıyorlar 3 kardeşiz annem babam vefat etti. Önceki evliliğimden 2 çocuğum var. Ve benimle kalıyorlar. Çok şükür ki çocuklarıma da kendime de yetebiliyor ve bakabiliyorum. Çok sosyal bir hayatım yok. Biraz hatta birazdan fazla insanlardan kendimi soyutladım. Çünkü erken yaşta dul kalmak insanların gözünde iyi izlenip bırakmıyor. Ve benim insanlara olan güvenim kalmadı. Bu nedenden dolayı pek sosyal bir bayan değilim. Daha çok evinde çocukları ve eviyle ilgilenen ve bu şekilde mutlu huzurlu olan bir bayanım. Artık çocuklarım da biraz büyüdü. En azından bana o kadar muhtaç değiller. Tabi halen ilgileniyorum ama en azından yine idare edebiliyorlar. Ve buraya ilan açma sebebim. Tekrardan evlilik için buraya ilan açmak istedim. Benim gibi yalnız olan yalnız yaşayan ve hayatında bir şeyleri anlayan bir beyle aile kurmak sıcak bir yuva kurmak isterim. Büyük çocuğum üniversiteye gidiyor. Küçüğüm de lise son da.

Benim gibi olan kendini yalnız hisseden evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu da olabilir dürüst, samimi, kibar, nazik bir beyle arkadaşlık kurmak ve ileriye doğru ciddi adımlar atmak istiyorum. Ve yaşı 41-50 arası olabilir. Maddi konuda bir şey söylemek istemiyorum. Benim için önemli olan para değil mutluluk birbirimizi anlamak dinlemek benim için önemli olan bu. İlgilenen beylerin arkadaş sitesi Elazığ ilanıma cevap vermesini bekliyorum. Lütfen ciddi olan beyler yazsın. Evlenmeyi düşünen ciddi olan aile kurmak isteyen beyler yazsın.Arkadaş Sitesi Elazığ - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 8 Haziran 2024 8 Haziran 2024 — 13:12
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar