Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Almanya Evlilik İlanları - 00 Almanya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Almanya Evlilik İlanları

Merhabalar ben Almanya da yaşayan bekar bir bayanım. Ailem de yıllar önce buraya gelmişler ancak şimdi Türkiye de yaşıyorlar ama ben Almanya da kalmak istedim. Çünkü doğduğumdan beri buradaydım ve alıştım buraya. Benim bu ilanı açma nedenim ise Almanya evlilik ilanları bakıyordum nette.

Ancak haliyle bir çok arkadaşlık sitesi olmasına rağmen tam olarak istediğim gibi bir Almanya evlilik ilanları bulamadım. Ve daha sonra bu arkadaşlık sitesine bakmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 33 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran saygılı daha önce hiç evlilik yapmamış bekar bir bayanım. Yaz tatillerinde Türkiye ye ailemin yanına gidip geliyorum. Ya da ailem benim yanıma gidip geliyor. Çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan yalnız yaşayan bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım çünkü istediğim gibi bir evlilik kuramadım. İlişkilerim oldu ancak evlilik düşünebileceğim tarzda kimseye ısınamadım yada ciddi düşünemedim. Ancak artık yaşım geldiğini düşünüyorum. Ve en önemlisi bende artık kendime ait bir yuvam evim eşim çocuğum olsun istiyorum. Bu nedenden dolayı da ciddi düşünen ve bu amaç doğrultusunda arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen bir bey arıyorum. Hayatımı birleştirebileceğim hayatıma girecek beni anlayan dinleyen hem arkadaş dost aile olabilecek bir bey arıyorum.

Almanya da yaşayan veya yaşamak isteyen bir bey olursa çok iyi olur. Bunun için Almanya evlilik ilanları baktım ancak pek bulamadım. Yaşı 33-39 arası olan bekar daha önce evlilik yapmış ayrılmış ve çocuğu da olabilir. Bunlar benim için sorun olmaz. Önemli olan anlaşabilmek birbirimizi anlayabilmek diye düşünüyorum. Maddi konuda bir beklentim yok. Evlendikten sonra çalışmak isterim ki aileme destek olmak isterim. Kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan evine ailesine düşkün evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. İlgilenen evlilik düşünen beylerin cevaplarını beklerim.Almanya Evlilik İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 17 Nisan 2024 17 Nisan 2024 — 14:48
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar