Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Fransa Arkadaş Sitesi - Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Fransa Arkadaş Sitesi

Merhabalar ben Fransa’da yaşayan yalnız olan bir bayanım. Hayatım da ilk defa bir arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim yada kayıt olmak üye olmak istedim ve bunun için bir arayışa girdim ilk başta yaşadığım yere göre bakmak istedim. Buda Fransa arkadaş sitesi ile ilgili arkadaşlık sitelerine bakmak istedim.

Ancak bulamadım yani aslında buldum ancak benim aradığım gibi türkçe bilen yada Türkiye den gelip Fransa da yaşayan yada yaşamaya başlayan bir kişi yada arkadaş bulamadım. İşte bu yüzden sonra Türkçe arkadaşlık sitesine bakmaya başladım ve aradığım zaman da bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve buraya kendi Fransa arkadaş sitesi ilanımı açmak istedim. Yaşım 39 bekar daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve boşandık. Bu evliliğimden bir çocuğum var ve benimle kalıyor. Fransa’da yaşıyorum. Ailem Türkiye’de yaşıyor. Yazları mümkün olduğunca gelirim. Ailem ile vakit geçiririm. Geri kalan zamanımda çalışmak ve boş vakitlerimde de çocuğumla ilgilenerek veya evimde vakit geçirmesini seven bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı bir bayanım. Benim istediğim arkadaşlık tanışmak sohbet etmek seviyeli bir sohbet etmek arkadaşlık kurmak ve tanışmak için burada bulunmaktayım. Ve eğer olursa ileriye doğru da evlenmek gibi bir niyetim var ancak bu en son düşündüğüm şey. Çünkü direk tanışır tanışmaz burada birisiyle evlenemem bu yüzden ilk başta tanışmak arkadaşlık kurmak birbirimizi tanımamız önemli ondan sonra evliliği düşünebilirim.

Ancak bana yazacak olanların yada ilanıma cevap verecek olan beylerin amacı en azından benim gibi ileriye doğru evliliği düşünen beylerin yazmasını isterim. Türkiye’de yaşayabilir belki ileriye doğru taşınabilirim belki de de olur sa buraya Fransaya gelebilir yanıma. Artık hangisi kısmet olursa. Yaşı 39-46 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış çocuğu da olabilir. Dürüst, saygılı, kültürlü, nazik ve kibar bir bey olması benim için önemlidir. Fransa arkadaş sitesi arayan yada benim gibi arkadaş edinmek için arkadaşlık sitelerine bakan ciddi düşünecek beyleri beklerim.Fransa Arkadaş Sitesi - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 16 Haziran 2024 16 Haziran 2024 — 20:24
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. meraba.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar