Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenmek İstiyorum Eş Arıyorum - 17 Çanakkale, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlenmek İstiyorum Eş Arıyorum

İyi günler ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bekar bir bayanım. Daha önce den hiç evlilik yapmadım. Çünkü karşıma doğru sevebileceğim yada bir hayat geçirebileceğim benimle aynı hisleri paylaşan birisi çıkmadı karşıma ve bu yüzden de evlenmedim. Ancak artık evlenmek ben de kendi ailemi yuvamı kurmak istediğimden dolayı evlenmek istiyorum eş arıyorum beni anlayacak dinleyecek bir bey arıyorum.

Yaşım 34 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran Çanakkale de yaşayan bekar bir bayanım. Dürüst saygılı kibar nazik içten samimi bir bayanım. Daha önce bir evlilik yapmadım çünkü düşünmedim hem de karşıma evlilik düşünebileceğim bir bey çıkmadı. Ancak artık tek olmak yalnız olmak istemiyorum. Ben de kendi ailemi kurmak mutlu olmak huzurlu olmak istiyorum. Bunun için de evlenmek istiyorum eş arıyorum. Beni anlayan dinleyen evine ailesine bağlı benimle aynı düşüncede olan birbirimizi anlayabileceğimiz bir hayat geçirebileceğimiz bir bey arıyorum. Aslında mutluluk dediğin çok uzakta değil ancak onu arayıp bulmak zor ve karşına çıkan insanın seni mutlu etmesi seni sevmesi seni düşünmesi önemli. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ile ilgilenen bir bayanım.

Benim gibi düşünen evlilik düşünen ve bu amaçla tanışmak isteyen ciddi olan bir bey arıyorum. Yaşı 34-40 arası olan evlenmiş ayrılmış veya çocuğu olabilir. Ben Çanakkale de yaşıyorum. Ancak başka bir yerde de yaşayabilirim. Bu benim için sorun olmaz. Önemli olan birbirimizi anlamak mutlu etmek diye düşünüyorum. Maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine düşkün dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir bey arıyorum.Evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan ve evlenmek istiyorum eş arıyorum beni anlayan ve ciddi düşünen beylerin cevaplarını beklerim.Evlenmek İstiyorum Eş Arıyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 21 Kasım 2023 21 Kasım 2023 — 05:41
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar