Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

evlenmek isteyen bayanlar - 03 Afyon, Bay - Arkadaş Arıyorum

evlenmek isteyen bayanlar

Merhaba ben Doruk Afyonkarahisar Bolvadin ilçesinde yaşıyorum daha önce hiç evlenmedim haliyle çocuk sahibi de değilim. Kendi işim ile uğraşıyorum maddi olarak iyi durumda sayılırım. 37 yaşındayım bu yaşıma kadar tüm zamanımı işim ve aileme harcadım ve bunu gururla yazıyorum. Ailem ile ilgilenmesi seviyorum. İlanımı eklemekteki amacım evlenmek isteyen bayanlar tarafından açılan ilanlara rastladım ve bir kaçına mesaj gönderecek olsam da kendi profilimi de oluşturup en azından kendi kriterlerimi sıralamayı ve evlenmek isteyen bayanlar için kendimden bahsetmeyi istedim. Malum biri ile hayatını birleştirme kararı ciddi bir karar ve ciddi ilanlarda rastladığım ortak özellik tüm evlenmek isteyen bayanlar ilanlarında aday olacak beylerin maddiyattan çok kendilerinden bahsetmelerini istiyorlar ki bence çok haklılar. Ben de onların açtıkları ilanları okurken önce kendi ilan profilimi neden oluşturmayım ki dedim ve buraya ilan eklemeye karar verdim.

Aradığım bayanlar 30 ile 40 yaşları arasında olabilirler. Hiç evlenmemiş ya da dul olabilirler benim için sorun teşkil etmemekte dul bayanların mesaj göndermeleri. Ancak çocuk sahibi olmamaları tercihimdir. Fakat çok iyi birisidir bana göre çok güzel kafalarımız uyuşur çocuk sahibi de olabilir. Bu durum konusunda kararsızım işin aslı. Diğer yanda çalışıyor ya da ev kadını olması önemli değil. Benim için asıl önemli olan eşimin nasıl kendini mutlu hissedeceğidir. Çalışma hayatına alışmıştır bırakmak istemez. Böyle bir durumda asla engel olmam kendisi istediği gibi işine devam eder ya da evinin kadını olur. Fazla gezen biri değilimdir. Ailem ile vakit geçirmeyi, gezilecekse ailem ile gezmeyi tercih ederim. Benim gibi evine bağlı gezmektense ailesi ile vakit geçirmeyi seven bayanlar yazarlar ise çok sevinirm. Dış görünüş olarak fiziksel takıntılarım yok. Sarışın olsun esmer olsun boyu şu olsun gibi takıntılarım yok. Kendisine dikkat etsin olabildiğince bakımlı olsun benim için yeterli. Yine maddi durum için de bir şartım yok. Çok şükür eşime de aileme de bakabilecek durumdayım maddi durumu için eşimden bir beklentim yok olmaz da.

Az da olsa kriterlerimi sıralarken biraz olsun kendimden ve hayata bakış açımdan da bahsetmeye çalıştım. Bana mesaj gönderecek bayanlarda eğer ilanları yok ise ayroca mesajlarında biraz olsun kendilerinden bahsetmelerini tercih ederim. Her bir mesajı merakla bekliyorum ve titizlikle okuyup yanıtlar yazacağımdan emin olabilirsiniz. Kriterlerim az ama bunlara uymayan mesajlara ya da vakit geçsin diye yazılan mesajlara yanıtlar yazacak kadar da boş vaktim yok bunu bilmenizi isterim. Şimdiden gönderdiğiniz ve göndereceğiniz her mesaj için ayrı ayrı teşekkürler …evlenmek isteyen bayanlar - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 23 Ocak 2024 23 Ocak 2024 — 05:10
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar