Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aşk Nasıl İlan Edilir - 09 Aydın, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Aşk Nasıl İlan Edilir

Bir kişi aşkını bildirmek duyurmak ister. Aşık olduğun zaman karşında kimse duramaz ve onu içinde saklamak tutmak istemezsin. sevdiğin aşık olduğun kişiye bildirmek aşık olduğunu söylemek istersin. Ama bir çok kişi aşk nasıl ilan edilir nasıl duygularını söyler bilemiyor.

Bu konuda kızlardan çok erkekler bu konuda daha sıkıntı çekiyor. Özellikle biraz kibar olmayan tatlı kibar olmayan kişiler ise aşk nasıl ilan edilir bu konuda birisini sevdikleri yada aşık olduklarında nasıl duygularını dile getireceklerini bu konuda nasıl hissettiklerini söylemek biraz onlar için sıkıntılı olabiliyor. Ama genellikle bir bayan olsun erkek olsun fark etmiyor çekinen insan utangaç insanlar duygularını söylemekten çekinir özellikle aşık olduklarında bu durum daha da çekinmez ve yaşanmaz bir hal alıyor. Bu durum insanın içinde yaşadığı duygu kendisini bitirip yitiriyor. Aşkını söyleyememe onu kendi için de yaşamak ne demek bilir misiniz.

İnsanlar genellikle aşklarını söylemekten yada yaşamaktan çekinirler. Ama bana göre birisine aşık olduğunda karşılık bulmazsan bile söylemek haykırmak önemli bence. Bunun için de aşk nasıl ilan edilir bunu öğrenmek ve yaşamak ve gerçekten hissettiğin duyguları söylemek önemlidir.Aşk Nasıl İlan Edilir - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 31 Mart 2024 31 Mart 2024 — 12:18
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar