Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Bulmak Sitesi - 31 Hatay, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Bulmak Sitesi

İyi günler ben Hatay’da yaşayan bekar çalışan bir bayanım. Burada yalnız yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık.Bu evliliğimden bir çocuğum var onunlar birlikte yaşıyorum. Benim istediğim aslında arkadaş bulmak sitesi aramak istedim. Çünkü konuşabileceğim yeni insanlarla tanışabileceğim bir arkadaşlık üzerine dayalı bir yer aramak istedim.

Ve burası oldukça güvenilir geldi bana. Ben şu anlık evlilik yada ciddi bir ilişki düşünmüyorum. Düşündüğüm şey konuşabileceğim dertleşebileceğim ve arkadaşlık kurabileceğim bir arkadaş arıyorum. Sohbet etmek bazen birisiyle konuşmak gerçekten insana iyi geliyor. Özellikle benim gibi hiç çevresi olmayan ve arkadaşı olmayan birisi için birisiyle sohbet etmek oldukça güzel bir fikir gibi geldi diyebilirim. İşte bunun için bende arkadaş bulmak sitesi bakmak istedim. Ancak pek istediğim gibi bir site bulamayınca ve burası da oldukça bana güvenilir geldiğinden dolayı buraya ilan açıp kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 38 dul bir bayan olarak herkesle konuşup tanışmak biraz zor oluyor diyebilirim. Normal bir arkadaşlık kurmak bile zor oluyor. Herkesin kendine göre farklı düşünceleri oluyor ve toplum içinde de dul olmak pek iyi olmuyor. Aslında baktığımızda herkes boşanabilir bu gayet normal bir durum ancak işte bunu anlatmak gerçekten zor bir durum. Benim gibi hisseden bir çok kişi olduğunu da düşünüyorum. Ama bende kendimi insanlardan en azından çevremdeki kişilerden soyutladım diyebilirim. Pek bir arkadaşım ve ya konuşabileceğim kimse yok bu yüzden de. İnsanın hiç konuşmaması birisiyle oturup sohbet etmemesi de gerçekten zor bir durum. Herşeyi içinde saklamak bazı yerden sonra bunaltıyor.

Bu yüzden de konuşacak sohbet edecek birisine ihtiyaç duymaya başlıyor. Galiba benim yaşadığım durumda tam olarak bu diyebilirim. Benim gibi arkadaş bulmak sitesi arayan ve konuşmak arkadaşlık kurmak isteyen sohbet arkadaşı arayan bayan veya erkek olabilir. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.Arkadaş Bulmak Sitesi - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 13 Nisan 2024 13 Nisan 2024 — 10:37
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba isminim Yusuf 26 yaşındayım Diyarbakır dogdum kovaburcu nasılsın?

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar