Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Siteleri Bayan - 66 Yozgat, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Siteleri Bayan

Bir bayan olarak kendime göre bir arkadaş siteleri bayan sitesi bulmak çok zor. Aslında bayanlara yönelik arkadaşlık edebilecek düzenli güvenilir bir arkadaşlık sitesi bulmak oldukça zor. En azından ben zorlandım.

Bundan önce kendime uygun bir site bulmak için bir sürü arkadaşlık sitelerini denedim. Ücretli olsun ücretsiz arkadaşlık siteleri olsun arkadaş siteleri bayan siteleri olsun, dul bayan arkadaşlık siteleri olsun tanışma siteleri olsun bir çok siteye baktım. Yanlış anlaşılmasını da istemem bunlara bakma amacım kendi çıkarım için değil. Yada dolaşmak değil. Kendime bana uygun olan bir arkadaşlık sitesi aramak için bu kadar çeşit çeşit arkadaşlık sitelerine baktım ancak pek bulamadım. Ve sonuç olarak burayı buldum ve buraya arkadaş siteleri bayan ilanını açmak istedim. O kadar aradıktan sonra burayı bulunca bu ilanı açmak bana çok mantıklı geldi. Kendimi açıklayabilmiş tirim umarım diye düşünüyorum. Şimdi biraz kendimi tanıtmak isterim size. Yaşım 33 bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve boşandık.Küçük bir yerde yaşıyorum. Yaşadığım yer Yozgat benim gibi boşanan dul olan bir bayan bilir. Dul olmak çok zor toplumun gözünde iyi olmuyor. Sen anlaşamamış olsan bile iyi karşılanmıyor. Sanki kim istemez ki sıcak bir yuvası ailesi olsun bende istiyordum ama bazen olmayınca olmuyor ne kadar uğraşırsan uğraş çabala olmuyor. Bu evliliğimden çocuğum yok. Ve benim gibi aynı durumda olan kişiler bayanlar anlar diye düşünüyorum. İşte durum böyle olunca bende kendimi sosyal hayattan soyutladım. İşten eve evden işe gidip gelen kendi ayakları üstünde duran çalışmayı seven işine bağlı ve işine düşkün bir bayanım. Çünkü hayatımda pek bir sosyal yaşantım yok ve tek ilgilendiğim şey işim ve bu nedenden dolayı da işine bağlı olan bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi, bir bayanım.

Benim burada bulunma amacım ilk başta maddi amaçlar için burada değilim ve şunu da belirtmek isterim ki bu gibi tekliflerde bulunan veya bu amaçlar için yaklaşan kişilere tavrım sert olur. Şimdiden söylemek istedim. Amacım evlilik değil sadece arkadaşlık kurmak seviyeli bir sohbet etmek konuşmak dertleşmek için buraya bu arkadaşlık sitesine ilan açıyorum. Bayan veya erkek olabilir. Yaşadığı yer önemli değil. Arkadaş siteleri bayan ilanıma cevap vermek isteyen olursa mesajlarını beklerim.Arkadaş Siteleri Bayan - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 26 Nisan 2024 26 Nisan 2024 — 18:34
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar