Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

İki Arkadaş Arasında Kalmak Psikoloji - 39 Kırklareli, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

İki Arkadaş Arasında Kalmak Psikoloji

Herkese iyi günler bunu okuyan bu ilanı açmak için çok düşündüm açıkçası. Benim amacım iyi bir arkadaşlık kurmak veya iyi bir arkadaşlık edinmek için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak iki arkadaş arasında kalmak psikoloji ilanını açmak istedim. Sebebini açıklayacağım ama açıklamadan önce lütfen önce empati ve anlayışlı olun ve sonradan eğer uyarsa iletişim kurun. İlk defa bir arkadaşlık sitesine ilan açıyorum ve bunu daha önce hiç düşünmemiştim. Ancak son zamanlarda yaşadığım olaylar buna vesile oldu.

Şimdi konumuza gelelim. İlk başta bu arkadaşlık sitesine veya arkadaşlık sitelerine bakmaya veya bu arkadaşlık sitesine nasıl ilan açmaya karar verdiğimi açıklamak isterim. İlk öncelikle iki arkadaş arasında kalmak psikoloji olarak beni çok etkiledi. Neden mi iki tane samimi arkadaş dostum vardı. Üçümüz çok ama çok sıkı arkadaştık dostuk. Ancak bir gün bu arkadaşlık bozuldu daha doğrusu iki arasında bozuldu ve ben ne kadar aralarını düzeltmeye çalışmak istersem isteyeyim denedim de olmadı. Ve bana ya benimle yada onunla arkadaş ol dediler ve ben ikisini de seçmedim. Ve durum bu yalnızlık ve büyük bir yalnızlığa düşünce benim de biraz psikolojim bozuldu. İçine kapanık bir bayan oldum. Bu nedenden dolayı işte bir arkadaşlık sitesine ilan açmaya karar verdim. En azından burada konuşabileceğim sohbet edebileceğim bir arkadaş bulurum belki diye içimi dökebileceğim bir arkadaş bulmayı umut ederek buraya ilan bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Yaşım 35 bekar çalışan bir bayanım. Bu bahsettiğim arkadaşlarımla orta okuldan beri çok samimi arkadaştık. Yediğimiz içtiğimiz sırlarımız her şeyimizi paylaşırdık. Hiç kimse birbirinden bir şey saklamaz dürüst davranır ve samimi ve güvenirdik. Çok iyi arkadaşlardı. Ama bir gün ne olduysa oldu ve bu arkadaşlık bozuldu ve bende yalnız kaldım ve psikolojim çok bozuldu. İçine kapanık bir bayan oldum. Aksine böyle bir bayan değildim. Ama bu arkadaşlık beni çok etkiledi.

Buraya bunları yazmamın ve neden burada bulunduğumu açıklamaya gelirsek az da olsa bunu okuyan anlamıştır diye düşünüyorum sizde benim gibi iki arkadaş arasında kalmak psikoloji bozulur tabi bu çok samimi arkadaşlarsanız ancak o zaman etkilenirsiniz ve bu sizi haliyle rahatsız eder ve bir bunalıma sokar. Benim de yaşadığım durum bu galiba bu nedenden dolayı burada samimi bir arkadaşlık kurabileceğim güvenilir dürüst samimi sıcak kanlı sohbet etmesini bilen empati kurabilen anlayışlı bir arkadaş aramak için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. İlgilenen kişilerin iletişim kurmasını bekleyeceğim.İki Arkadaş Arasında Kalmak Psikoloji - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 19 Haziran 2024 19 Haziran 2024 — 14:34
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Ben kırklarelinde yalnız yaşıyorum yaşıma uygun bir arkadaş arıyorum

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar