Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Gürcistan Arkadaş Sitesi - 35 İzmir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Gürcistan Arkadaş Sitesi

Merhabalar ben Gürcistan dan Türkiye ye yerleşen yeni yerleşen bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Gürcistan da buraya yeni yerleştim. Şu an İzmir de yaşıyorum. Bekar dürüst saygılı samimi bir bayanım. Gürcistan arkadaş sitesi ilanını açma nedenim, aslında benim ilan açma nedenim biraz farklı.

Çünkü daha önce hiç bu tarz bir arkadaşlık sitesine ilan açmamıştım. Tabi yeni arkadaşlıklara yeni dostluluklara açık bir bayanım. Ancak buralarda hiç arkadaşlık kurmamıştım. Beni buna iten ise buraya yeni taşınmış olmam ve kimseyi tanımamam. Çünkü başka bir ülkeden gelip buraya yerleşip kimseyi tanımamak hiç kimseyle arkadaşlık kuramamak gerçekten zor bir durum. Yaşım 27 bekar çalışan bir bayanım. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Benim bu ilanı açma düşüncem buraya yeni taşındığım ve yeni geldiğim için içine kapanık ve baya bir yabancı olduğumdan dolayı zorluk çekiyorum. Bu yüzden en azından buradan arkadaş edinip konuşabileceğim dostluk arkadaşlık kurabilirim düşüncesi ile buraya Gürcistan arkadaş sitesi ilanını açmak istedim. Amacım sadece arkadaşlık yeni insanlarla tanışmak konuşmak arkadaşlık yapmak bu yüzdende bana yazacak olan insanların bu amaçla yazmasını ve arkadaşlık kurmak isterim.

Benim gibi yurt dışından gelen veya Gürcistandan gelen arkadaşta olabilir. Ancak beni anlayan dinleyen ve gerçekten arkadaşlık kurmak isteyen ve bu amaçla Gürcistan arkadaş sitesi ilanına cevap vermek isteyen bayan veya erkek arkadaş arıyorum. Amacım arkadaşlık dostluk kurmak ve biraz olsun yalnızlığımdan kurtulmak istiyorum. İlgilenen arkadaşların cevaplarını bekliyorum.Gürcistan Arkadaş Sitesi - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 2 Nisan 2024 2 Nisan 2024 — 05:23
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba Bnde arkadaş arıyorum ranışa bilirmiyiz?

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar