Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Bursa - 16 Bursa, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Bursa

Merhabalar ben Bursa’ da yaşayan bekar bir bayanım. Arkadaşlık kurmak sohbet etmek yeni insanlarla tanışmak güzel bir durum. Bazen insanın hayatına yeni insanlar yeni kişiler sokmak istemesi gayet güzel bir duygu. Çünkü hayatında ki yeni kişilere anlatacak daha fazla sözün yada hikayen vardır. İşte bu nedenden dolayı bende arkadaş sitesi Bursa ile ilgili ilanlara bir bakmak ve arkadaşlık kurabileceğim doğru kişiyi bulmak istiyorum.

Ben bekar çalışan dürüst bir bayanım. Bursa’da yaşıyorum. Ailem ile birlikte yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ancak kısa süren bir evlilik oldu. İnsan hayatında bazen yanlış kararlar alabilir. Benimde hayatımda ki yanlış kararlar alabilir. Benim de hayatımda ki yanlış kararlardan bir tanesi bu oldu. Zaten başka da olmadı. Bazen birisini gerçekten sever ve senin için doğru kişi olduğuna karar verirsin. Ama bu kişinin gerçekten o olmadığını anlamak için aradan biraz zaman geçmesi ve gerçekten onun başka yönlerini de görmek için birlikte daha çok vakit geçirmek gerekiyormuş. Benim hayatımda ki en büyük hata ve yanlış seçim bu oldu sanırım. Şimdi ise beni anlayan dinleyen ve gerçekten yanımda olacak bir bey arıyorum. Bunun için de arkadaş sitesi Bursa ile ilgili ilanlarına bakmak ve kendime uygun bir eş bulmak ve beni anlayan dinleyen gerçekten beni anlayan bir eş arıyorum. Yaşım 32 bekar bir bayanım. Benim gibi düşünen ve beni dinleyen bir bey arıyorum. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım.

Benim gibi evlenmeyi düşünen ve evine ailesine bağlı evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu olması benim için sorun olmaz. Benim için önemli olan anlayışı dürüst saygılı kibar nazik bir bey olması evine ailesine bağlı olması benim için yeterlidir. Arkadaş sitesi Bursa ilgili ilanlara bakmak isteyen beylerin cevaplarını beklerim. Yaşı 32-39 arası olan cevaplarını bekliyorum.Arkadaş Sitesi Bursa - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 21 Nisan 2024 21 Nisan 2024 — 01:49
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar