Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Pilotla Evlenmek İstiyorum - 07 Antalya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Pilotla Evlenmek İstiyorum

Merhabalar ben daha önce hiç evlilik yapmamış bekar bir bayanım. Aslında bu gibi bir arkadaşlık sitesine de ilk defa ilan açıyorum. Tabi sosyal medyalarda yada bu gibi bazı uygulamalarda bulundum ancak bir site olarak arkadaşlık üzerine ilk defa bu şekilde bir ilan açıyorum. O yüzden bazı yerlerde yanlışlarım olursa kusura bakmayın. Benim istediğim yada ilan açma nedenim aslında pilotla evlenmek istiyorum olduğu için bu ilanı bu arkadaşlık sitesine açmak istedim.

Tabi ilk duyduğunuzda biraz uçuk bir durum gelebilir ancak herkesin özellikle bayanların benim gibi hiç evlenmemiş bayanların her zaman bir hayalleri vardır. Evlenmek istedikleri bir kişi yada karakter vardır ve ya hayal ettiği bir evlilik vardır. Benim de çocukluğumdan beri aslında hayal ettiğim veya istediğim bir pilotla evlenmek istiyorum olduğu için ve biraz hayal de olsa artık evlenmeye karar vermiş bir bayan olarak bende olursa diye ilk ilanımı yada isteğimi bu şekilde dile getirmek istedim. Daha küçük bir çocuk iken bile akrabalarım sorar iken ben o zaman bile bir pilotla evlenmek istediğimi belirtirmişim. Neden böyle istediğimi inanın bilmiyorum. Ancak pilotluk bana göre çok güzel bir şey ve filmlerde yada dizilerde gördüğüm zaman pilot çok hoşuma giderdi. Galiba bu çocukluktan kalan bir hayranlık olduğunu düşünüyorum. Bu yüzdende evlilik düşüncesi ile bu ilanı açar iken de bu hayalime uygun bir ilan açmak daha iyi olur diye düşündüm. Antalya da ailesi ile yaşayan bekar yaşı 27 olan bir bayanım. Çalışan kendi ayakları üstünde duran bekar bir bayanım. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı evine ailesine düşkün bakımlı bir bayanım. Evin tek çocuğuyum ailemin durumu maddi açıdan iyidir.

Benim ilanıma uygun bir bey arıyorum. Yaşı 27-35 arası olan hiç evlenmemiş bekar bir bey arıyorum. Evlilik düşüncesi olan ve evlenmeyi düşünen ve bu amaçla tanışmak arkadaşlık kurmak isteyen pilotla evlenmek istiyorum ilanımla ilgilenen dürüst saygılı iyi aile terbiyesi almış evine ailesine düşkün sahip çıkan bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Pilotla Evlenmek İstiyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 23 Mayıs 2024 23 Mayıs 2024 — 11:31
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar