Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi İstanbul - 34 İstanbul, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi İstanbul

Arkadaş sitesi yada arkadaşlık siteleri dediğimizde hepimizin aklına gelen şeyler aynıdır. Bir arkadaş bulabileceğin yalnızlığını giderebileceğin bir yer olarak karşımıza çıkar.Artık toplumuzun her kesmi her yerinde arkadaşlık sitelerine bakan kişiler bakan insanlar vardır. Bu kadar yaygın oluşunun sebebi ise insanların hayat koşuşturmasında kendilerine vakit ayıramıyor ve bu nedenle bu ihtiyacını internette arkadaşlık sitelerinden karşılıyorlar. Durum böyle olunca bende arkadaş sitesi İstanbul gibi arkadaşlık sitelerine baktım.

Ve yalnız yaşayan yalnız yalnız olan bir bayan olarak ve İstanbul’da yaşayan bir bayan olarak kendime arkadaş edinmek arkadaş bulmak için arkadaş sitesi İstanbul veya arkadaşlık sitelerine bakmak istedim. Ancak pek kendime uygun bir arkadaş bulamadım.Ve durum böyle olunca bende kendime bir arkadaşlık sitelerinde kendime uygun bir arkadaşlık sitesine bakıp kendi ilanımı açmak istedim. Ve burayı buldum bu ilan açarak arkadaşlık kurmak bana daha çok mantıklı geldi. Ve herkes bilir bir üyelik gerektiren ve oraya profil oluşturarak açtığın arkadaşlık siteleri var ve ben orayı yada ona benzer arkadaşlık siteleri pek cazip gelmiyor ve daha çok bunu bu gibi arkadaşlık siteleri benim için daha iyi oluyor. Ve bu yüzden bu arkadaşlık sitesine ilan açıp bırakmak istedim. Az biraz da kısa olarak kendimi tanıtayım yaşım 32 bekar daha önce hiç evlilik yapmadım. İstanbul’da yalnız yaşayan çalışan kendi düzenini oluşturan kendi halinde yaşayan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Amacım evlilik değil. Çünkü henüz evlilik için kendimi hazır hissetmiyorum. En azından biraz da kendime göre beklemek istiyorum. Amacım arkadaşlık yapmak seviyeli konuşmak seviyeli sohbet etmek için kendime arkadaş bulmak edinmek için bu ilanı oluşturmak istedim.

Daha önce evlilik yapmadım.Maddi amaçlar için burada değilim bu gibi tekliflerle yaklaşmayın ve iletişim kurmayın. Amacım gerçek bir arkadaşlık kurmak arkadaşlık sohbet etmek konuşmak için buraya bu ilanı açıp bırakmak istedim. Yaşı yaşıma yakın olursa iyi olur. Benim gibi arkadaşlık sitelerine bakan veya arkadaş sitesi İstanbul gibi sitelere bakan kişiler ve amacı arkadaşlık sohbet etmek isteyen bayan veya erkek arkadaşların mesajlarını iletişim kurmalarını beklerim.Arkadaş Sitesi İstanbul - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 29 Mart 2024 29 Mart 2024 — 22:58
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar