Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Tanışma Sitesi - 35 İzmir, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Tanışma Sitesi

İyi günler ben aslında daha önce de arkadaş tanışma sitesi baktım ve bir kaç tane kendime uygun olan bir arkadaşlık sitesi buldum. Ancak cevapsız bekleyişler ve uzun süre bekleme süreleri beni çok yordu. Ve daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum ve burada tekrar dan bir kez daha şansımı denemek istedim.

Aslında herkesin bildiği gibi nette buna benzer bir sürü arkadaşlık siteleri var. Tabi kimsine göre o arkadaşlık siteleri uygun olabilir. Ancak benim için de uygun olsa da uzun süre bir bekleme gerekiyor ve takip etmek ayrıca da pek ciddi arkadaşlıklar kurulmuyor. Daha çok insanlar yeni insanlarla tanışmak sohbet etmek için arkadaşlık kuruluyor.Bu yüzden nette bunun üzerine tekrar dan bir arama yapar iken arkadaş tanışma sitesi arar iken bu arkadaşlık sitesi benim için daha uygun geldi. Ve buraya kendimi tanıtarak ve ilanımı açarak başlamak istedim. Yaşım 38 bekar daha önceden bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var. Çalışan yalnız yaşayan bir bayanım. Pek sosyal bir çevrem yok. Daha çok iş ve ev arasında zamanım geçiyor. Boş zamanlarımda evimde çocuğumla ilgilenilmesini seven vakit geçirmesini seven bir bayanım. İzmir de yaşıyorum. Ve kendi halinde yaşayan normal bir yaşantısı olan bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi sıcak kanlı ve bakımlı bir bayanım. Evime aileme özenirim. Ve çok önem veririm. Zaten tek ailem benim çocuğum ve iyi ki var o olmasa bir amacım uğraşım olmazdı büyük ihtimalle. Benim istediğim ciddi evlenmeyi düşünen birisiyle tanışmak ve arkadaşlık kurmak ve anlaşabilirsek ciddi düşüneceğim bir bey aradığımdan dolayı bu ilanı açmak benim için çok mantıklı oldu.

Bir beyde aradığım özellikler ilk başta maddi bir beklentim yok. Ben bir kuru soğan bile yesek evde huzur ve mutluluk ve sevgi olmasını isterim.Çünkü para her zaman mutluluk getirmiyor. Bu nedenden dolayı benim düşüncem bu şekilde. Yaşı 38-48 arası olabilir. Dürüst, saygılı, kibar ve nazik bir bey arıyorum. Evine ailesine düşkün bir bey olmasını isterim. Daha önceden evlilik yapmış boşanmış ve çocuğu olabilir. İzmir de yaşamak ilk tercihim ancak olmazsa da sorun olmaz benim için. Önemli olan birbirini anlamak kararlarına saygı duymak desteklemek sevgi ve saygının olması daha öncelikli bence. Umarım benim gibi arkadaş tanışma sitesi bakan ve ciddi düşünen bir bey bulabilirim.Arkadaş Tanışma Sitesi - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 17 Şubat 2024 17 Şubat 2024 — 03:37
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Msj göndermiştim size cvp alamadim

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar