Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Elazığ Arkadaşlık İlanları - 23 Elazığ, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Elazığ Arkadaşlık İlanları

Merhaba ben Elazığ da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce kısa süreli bir evlilik yaptım. Olacak gibi değildi ve ayrılmaya karar verdik. Baştan böyle yaptık çünkü ileriye doğru olsa da bu evliliğin yürümeyeceği konusunda hem fikirdik ikimizde bu nedenden dolayı da boşandık. Bunun için bende Elazığ arkadaşlık ilanları bakmak istedim.

Bunun için nette bir arama yaptım ancak pek bulamadım benimle aynı düşüncelere sahip bir ilan ve bu nedenden dolayı da Elazığ arkadaşlık ilanları diye kendim bir ilan açmak istedim. Yaşım 31 bekar bir bayanım. Çalışıyorum kendi ayakları üstünde duran ailesi ile birlikte yaşayan bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün bir bayanım. Pek sosyal bir bayan değilim haliyle dul olmak kısa süreli de bir evlilik yapmış olsam dair dul olmak zor bir durum. Ve bende artık insanlara olan güvenim gitti ve bu nedenden dolayı da pek sosyal bir bayan değilim. Daha çok ev ve iş arasında bir hayatım var. Bundan da şikayetçi değilim halimden gayet memnunum çünkü zaten ailen olduktan sonra bence kimseye ihtiyaç duymazsın. En azından ben bu şekilde düşünüyorum. Benim bu ilanı açma sebebim ise, kendime göre bir arkadaş edinmek ve biraz olsun kafa dağıtarak yeni insanlarla tanışmak istediğim için bu ilanı açmak istedim. Şu anlık aklımda evlilik gibi bir düşünce yok bunu da belirtmek isterim. Sonradan yanlış anlaşılmak istemem. Ancak ileriye doğru danıştığım kişi ile ne olur bilemem bunu zaman gösterir. Benim istediğim en azından şu anlık aklımda olan beni anlayan dinleyen bir arkadaşa ihtiyacım var ve bu nedenden dolayı da ilan açmak istedim.

Bunun için de Elazığ arkadaşlık ilanları bakmak aklıma geldi ve bulamayınca da kendim açmak istedim. Benim gibi düşünen ve arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen beylerin cevaplarını bekliyorum. Dürüst, saygılı, samimi, kibar, nazik bir bey olması benim için önemlidir. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir bunlar benim için sorun olmaz. Arkadaşlık kurmak ve tanışmak isteyen ve bu amaçla en azından şu anlık bu amaçla yazan beyleri beklerim.Elazığ Arkadaşlık İlanları - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 6 Nisan 2024 6 Nisan 2024 — 12:28
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar