Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlanları Telefon - 22 Edirne, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlanları Telefon

İyi günler ben Edirne de yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden 2 çocuğum var ikisi de benimle birlikte yaşıyor. Tabi artık o kadar küçük değiller ve kendi başlarına da idare edebiliyorlar.Ben evlilik ilanları telefon numaramı verebileceğim bir site bakıyordum yada telefondan iletişim kurabileceğim bir site bakıyordum.

Ancak pek ilgimi çeken bir ilan bulamadım. Çünkü evet bir çok site var. Telefondan da iletişim kurabileceğim bir sürü nette numaralar var. Ancak bunların için de bana güven veren bir site bulamadım. Ve bunun yüzünden de evlilik ilanları telefon dan konuşabilecek ve evlilik düşünen ve bu amaçla tanışmak isteyen bir bey arıyorum. Uzun zaman oldu ayrılalı. Ama bu süre zarfında evlilik düşünmedim çünkü çocuklarım küçüktü ve onların psikolojisini bozmamak için evlilik düşünmedim. Ama artık o kadar küçük değiller ve yakında onlar da kendilerine ait bir yuva düzen kuracaklar er yada geç bir zamanda bu gerçekleşecek. Ben 48 yaşında bekar bir bayanım. Çalışan uzun zamandır bekarım çok uzun zaman önce ayrıldık eşimden. Bu yaşıma kadar kendimi çocuklarıma adadım ve onların yetişmesini büyümesini düzgün birer insan olması için çok uğraştım. Ben ciddi düşünen evlilik düşünen bir bayanım.Dürüst,saygılı,samimi, sıcak kanlı, çalışan evine ailesine bağlı bir bayanım.

Benim gibi ailesine evine bağlı dürüst, saygılı, kibar, nazik bir bey arıyorum. Yaşadığı yer önemli değil istediği yerde yaşarım.Çocukları olabilir. Yaşı 48-55 arası olan maddi konuda bir beklentim yok evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Ciddi olan evlilik düşünen ve evlilik ilanları telefon konuşmak tanışmak isteyen ciddi düşünen bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Evlilik İlanları Telefon - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 28 Nisan 2024 28 Nisan 2024 — 03:22
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar