Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Güvenilir Arkadaş Sitesi - 45 Manisa, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Güvenilir Arkadaş Sitesi

İnternet eskiden de yaygındı. Ancak şimdi günümüzde daha çok yaygın ve bu yaygın olarak kullanılmasının birde arkadaşlık sitelerinin de katkısı var. Ve bu arkadaşlık sitelerinin sevgili bulma arkadaşlık kurmak veya bayan arkadaş aramak gibi siteler mevcut. Ve bunların için de tabi ki güvenilir arkadaş sitesi bulmak seçmek çok zor olabilir.

Bazı siteler var ki sahte üyelerle veya kadın profilleri ile insanları oraya katılacak olan kişileri kandırma gibi ve üstüne bir de üyelik isteyerek sizi maddi anlamda da paranızdan etmeyi başarıyor. Ve üstüne bir de o kadar para yatırıp cevap gelmediğini arkadaşlık kuramadığınız bir sitede bulunduğunuzu düşünseniz sizin içinde çok kötü bir durum olur. Ancak öyle siteler var ki bu sitelerin az önce anlattığım gibi bir durum yaşayan bilir yada anlayabilir bazı siteler sizden üyelik istemez ücret istemez sadece size bir ilan açarak veya kendinizi kısaca tanıtarak ne istediğinizi açıklayarak gelen cevaplara göre arkadaş edinebilirsiniz işte bu site de o sitelerin arasında hiçbir ücret veya kar amacı gütmeyen sadece insanların birbirleri ile iletişim kurmasını isteyen güvenilir arkadaş sitesi arasında yer alıyor bana göre. Ve bu durum gerçekten insanları buraya katılan ilan açan kişilerin memnuniyeti çok önemli bir şey.

Sahte hesap bayan hesapları ile insanların duygularını yalnızlıklarını kullanan onları hem maddi hem de ruhsal anlamda çökerten bir arkadaşlık sitesinde bulunmak yerine biraz zaman alır veya şansınız güzel gider kısa zamanda arkadaşlık kurabilirsiniz ama üyelik şartı olmayan ve sizden bir ücret beklemeyen bu arkadaşlık sitesi bence çok uygun. Hele bu durumu yaşayan başından böyle bir durum geçmiş birisi beni çok iyi anlayabilir diye umuyorum. Ben bu konuyu güvenilir arkadaş sitesi şeklinde aklıma geldiği için paylaşmak istedim. Ve en azından biraz olsun yardımcı olmak istedim.Güvenilir Arkadaş Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 11 Mart 2024 11 Mart 2024 — 23:06
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar