Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

islami evlilik sitesi - 02 Adıyaman, Bayan - Arkadaş Arıyorum

islami evlilik sitesi

Merhaba ben Hande Adıyaman Gölbaşı da yaşayan hiç evlenmemiş 29 yaşında bir bayanım. Tutucu bir yapım var ve islami usüllere uygun yaşamaya çalışan bir bayan oldum hayatım boyunca. Buraya ilan eklemekteki amacım ciddi evlilik amaçlı olup bunun dışında amaçları olanlar lütfen ilanıma mesajlar yazmasınlar. Bu ilanı açmadan önce çok düşündüm ve islami evlilik sitesi ararken buraya rastladım ve bir şansımı denemek istedim. Bir çok islami evlilik sitesi kimlik bilgisi ya da ücret isterken buraya kolayca ilan ekleyebileceğimi görmek beni ikna eden neden oldu. Pek islami evlilik sitesi gibi gelmese de diğer ilanlara baktığımda seviyesiz içeriklere rastlamadım en azından. İlan ekleme nedenlerimi sıraladıktan sonra kriterlemi sıralayayım fazla uzatmadan.

Öncelikle dürüst bir kişiliği ve dürüst bir yaşantısı olması benim için çok önemli. Ayrıca islami usüllere uygun yaşamaya çalışan bir bayan olarak eşimin de islami usillere uygun yaşaması ve görevlerini yerine getiren bir bey olması ilk ve en önemli kriterlerim. Maddi olarak evliliğe hazır olması ve manevi olarak bu kararı kafasına kazımış kişiler mesaj gönderirlerse sevinirim. Orta ve üst gelir düzeyinden tüm beyler yazabilirler. 30 ile 35 yaş arası beyler yaş kriterlerime uyan beylerdir. Adıyaman ve çevresinde yaşıyor olması ailelerimizin tanışması için kolaylık sağlayacaktır. Dış görünüş ya da fiziki görünüş gibi şartlarım yok gönlü güzel olsun içinde Allah korkusu olsun benim için yeterli. Ayrıca hiç evlilik yapmamış olması tabi haliyle çocuk sahibi olmaması da diğer kriterlerimden.

Aklıma gelen kriterlerim bu kadar şimdilik. Bu konuda acemiyim ve diğer ilanlardan bir kaç kopya çekerek bu kadar kriteri ancak bir araya getirebildim. Umarım dürüst beyler mesajlarını esirgemezler. Kriterlerime uygun olmayan mesajlara yanıt vermeyi düşünmüyorum. Kriterlerime uyduğunuzu en azından bu nedenle mesajlarınızda lütfen belirtin. Ayrıca eksik gördüğünüz konularda sorular sora dabilirsiniz. Her bir mesajı dikkatle ve titizlikle okuyup sorulara yanıtlar vermeye çalışacağım. Ayrıca mesajlarınızda kendinizden, alışkanlıklarınızdan ve yaşam tarzlarınızdan da bahsederseniz benim için en önemli soru işaretine sizin adınıza yanıt vermiş olursunuz. Mesajlarınızı bekliyorum.islami evlilik sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 8 Ocak 2024 8 Ocak 2024 — 02:02
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar