Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Ücretsiz Arkadaş - 07 Antalya, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Ücretsiz Arkadaş

İyi günler ben arkadaşlık kurmak edinmek istedim.Benim için önemli olan arkadaşlık konuşmak sohbet etmek ve kendimce arkadaş bulmak istiyorum. Bunun için de ücretsiz arkadaş ilanlarına bakmak istedim. Aslında günümüzde bir çok arkadaşlık kurabileceğimiz veya arkadaş edinebileceğimiz bir sürü sosyal medyalar veya bu gibi aracı yerler vardır.

Ancak benim istediğim bu gibi yerlerden çok daha önce istediğim gibi arkadaşlık kurabileceğim ve sohbet etmek istediğim bir arkadaş bulabilmek için de ücretsiz arkadaş ilanlarına bakmak benim için daha uygun geldi. Ben Antalya’da yaşayan bekar çalışan bir bayanım. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Bekar yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Yaşım 38 dürüst saygılı kibar nazik içten bir bayanım. Benim istediğim arkadaşlık kurabilmek sohbet etmek ve eğer olursa ciddi bir ilişki de düşünmek isterim. Ancak tabi ilk defa tanışacağım kişi ile direk ciddi bir ilişki düşünemem bunu kimse düşünemez diye düşünüyorum. Ama en azından bu şekilde yaklaşıp tanışmak konuşmak birbirimizi tanımak daha mantıklı olur diye düşünüyorum. Benim gibi bu şekilde arkadaşlık kurmak sohbet etmek tanışmak isteyen arkadaşlar var ise konuşmak tanışmak isterim. Arkadaş edinmek konuşmak sohbet etmek yada hayatına yeni insanların girmesi güzel bir durum diye düşünüyorum.

Benim gibi düşünen konuşmak isteyen veya aklında niyetinde ciddi bir ilişki arayan ve bu niyetle tanışmak konuşmak isteyen dürüst saygılı kibar nazik bir bey arıyorum. Maddi konuda bir beklentim yok. Evlenmiş ayrılmış veya bekar olabilir. Kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan dürüst yaşı 38-47 arası olan bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin ücretsiz arkadaş ve ilanıma cevaplarını beklerim.Ücretsiz Arkadaş - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 14 Nisan 2024 14 Nisan 2024 — 23:57
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar