Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Erkek - 22 Edirne, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Erkek

Herkese iyi günler ben bekar bir bayanım yaşım 29 ailem ile birlikte yaşıyorum. Edirne’de yaşıyorum. Buraya ilan açma sebebim yada kendime arkadaş sitesi erkek arkadaş bakmak için ilan açmak istedim.Bu nedenden buraya bu ilanı açmak istedim.

Dürüst, saygılı, bakımlı, kendine güvenen, sıcak kanlı bir bayanım. Ailem ile birlikte yaşıyorum. Çalışıyorum hep aileme destek oluyorum hem de kendi ayaklarımın üstünde durabiliyorum. Bu beni de mutlu ediyor ve huzurlu ediyor. Pek sosyal bir hayatım yok daha çok ailem ile vakit geçirmeyi seven ailem ile olmayı seven bir bayanım. Boş vakitlerimde ailem ile vakit geçirmesini seviyorum. Ancak boş vakitlerimde biraz da olsa kendime vakit ayırmak için buraya arkadaş sitesi erkek arkadaş aradığımı belirterek sohbet edecek seviyeli arkadaşlık yapacak ve ileriye doğru ciddi düşünecek bir arkadaş arıyorum. Maddi amaçlar için burada değilim sadece kendime biraz zaman ayırmak için ve azcık sosyalleşmek için en azından buradan da olsa sohbet edebileceğim arkadaşlık yapabileceğim bir bey erkek arkadaş arıyorum. Ailesine düşkün ailesine sahip çıkan bir bayanım. Ailem ile olmayı ve onlara maddi veya manevi olarak destek olmak ta beni oldukça mutlu ediyor. Bu nedenden dolayı buraya bu arkadaşlık ilanını açmak istedim. Doğru insanlara güvenmek istiyorum. Hayatında doğru kişilere değer vermeye en azından değer verdiğin zaman sana hakkını veren karşı tarafında sana değer vermesini isterim. Yoksa tek taraflı değer vermek olmaz bana göre.

Bence bir kişi hayatında ki önemli kişiye değer veriyorsa oda karşılık vermeli oda ona değer vermeli sevgi saygı güven dürüstlük hepsi karşılıklı olan bir şey. İki tarafta bir ilişkide buna önem vermeli ve karşılık emek vermeli benim düşünceme göre böyle olması gerekiyor. Benim aradığım erkek arkadaş yaşı 29-35 arası olabilir. Maddi konuda bir şey söylemek istemiyorum. Dürüst, saygılı, nazik ve kibar bir bey olmasını isterim. Benim gibi ailesine değer ve önem veren aile kıymeti bilen bir erkek arkadaş arıyorum. Bu nedenle buraya arkadaş sitesi erkek arkadaş ilanını açmak istedim.Arkadaş Sitesi Erkek - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 11 Haziran 2024 11 Haziran 2024 — 07:05
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar