Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Aranıyor - 14 Bolu, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Aranıyor

Bu diyeceklerim belki sadece basit ve ya size anlamlı gelmeyebilir. Ama herkes hayatının bazı dönemlerinde belli zamanlarda kendini yalnız hisseder veya yalnız olmak istemez. Bu nedenle arkadaşlık sitelerine bakar veya ilan açar. Arkadaş aranıyor bende kendime uygun konuşabileceğim dertleşebileceğim bir arkadaş arıyorum.

Yalnız yaşayan bekar 31 yaşında bir erkeğim daha önce evlilik yapmadım. Hayatımda sadece bir kızı çok sevdim. Ömrümü hayatımı sevgimi her şeyimi çaldı ve gitti. Yaşama kaynağım bu hayata tutunma sebebimdi. Ama ne yazık ki ne evlenebildim ne o aşkı çok uzun yaşayabildim. 3 sene birlikteydik. Aslına bakılırsa çocukluk aşkımdı. Daha küçükken bile onu seviyordum. Ama bana söylemediği benden sakladığı bir durum varmış. Bunu son bir sene kala öğrendim. Hastaymış kurtulamadı. Ben üzülürüm diye bana da söylemek istememiş daha kötü olunca ailesi söyledi. Ve hayatım yıkıldı. Sonra öğrendikten 6 7 ay yaklaşık o kadar daha yaşadı ve bir gün bir baktım gitti. Tamamen gitti bıraktı beni gitti. O deli gibi sevdiğim ömrümü vermek istediğim hayatımın aşkını kaybettim. O zamandan beri hayata küstüm kendimi bir çok şeye verdim ama olmadı yalnızlığım onsuzluğun acısı gitmedi. Halen altlatamadım. Ama bir şekilde az da olsa kendimi toplamaya çalıştım. Çünkü biliyorum ki o beni böyle görmek istemez ne olursa olsun benim düzelmemi mutlu olmamı isterdi. Onsuz mutlu olamam ama en azından eskisi gibi kötü değilim. Bir şekilde üstesinden gelmeye çalışıyorum. Bunları yazmamın sebebi konuşacak dertleşecek bir arkadaş arıyorum. Bu nedenden dolayı arkadaş aranıyor diye bir ilan açmak istedim.

Yaşın bir önemi yok benim için dürüst saygılı ve samimi olması yeterli. Konuşmak isteyen karşısındakini anlayabilecek dinlemesini bilen aramızda bir bağ olmayacak onu baştan söyleyeyim. Arkadaşça iki dost olabilecek bir bayan arkadaş aranıyor . İlanımla ilgilenen bayanların mesajlarını beklerim.Arkadaş Aranıyor - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 22 Nisan 2024 22 Nisan 2024 — 11:16
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar