Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Gaziantep Evlenmek İstiyorum - 27 Gaziantep, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Gaziantep Evlenmek İstiyorum

Merhabalar ben bekar çalışan daha önce bir evlilik yaptım ancak ayrıldım yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce de bir kaç arkadaşlık yerlerine ilan açtım yada kendi profilimi açtım ancak uzun bekleyişler ve gelmeyen cevaplar olduğundan bırakmıştım. Ancak insan yalnız başına yalnız olmanın ne demek olduğunu iyi bilen birisi olarak artık yalnız olmak istemediğimden dolayı da Gaziantep evlenmek istiyorum ciddi bir ilişki ciddi bir arkadaşlık kurmak istediğimden bu ilanı açmak istedim.

Ben bekar çalışan yalnız yaşayan bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve boşandık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Benim için kısa süren bir evlilik oldu. Bazen insanlar bir şeylerden kaçmak ister iken yanlış kişilere tutulur yada yanlış kişileri hayatlarına sokar benimkisi de bu şekilde gelişen bir durum oldu. Ancak kısa sürdü bu ilişkim evliliğim. Bekar dürüst saygılı kibar içten samimi sıcak kanlı evine ailesine bağlı bir bayanım. Gaziantep de yaşıyorum.Çalışıyorum maddi konuda bir beklentim yada bir isteğim yok. Yani evliliği bunun için istemiyorum. Ben gayet tek başına da kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Ancak insan yalnız başına olmuyor. Onu anlayan hayatını birlikte paylaşabileceğim derdini sıkıntı paylaşabileceği yeri geldi birlikte ağlayıp birlikte gülebileceği yanında birisini istiyor. Yaşım 35 bekarım. Evine ailesine bağlı ciddi düşünen ve bu amaçla tanışmak arkadaşlık kurmak isteyen bir bayanım. Ben Gaziantep evlenmek istiyorum burada evlenmek istiyorum. Çünkü taşınmak başka bir yerde yeniden düzen kurmak yada yaşamak beni şuan korkutan bir durum. Bunun için bu şekilde düşünüyorum.

Ama ilerleyen zamanda ne olur tabi bu bilinmez. Aradığım bey Gaziantep de yaşayan evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Maddi konuda bir beklentim yok evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Yaşı 35-40 arası olan evine ailesine düşkün kibar nazik anlayışlı dürüst saygılı bir hayatı yanında yaşamak isteyebileceğim kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan eşine bağlı bir bey arıyorum. Gaziantep evlenmek istiyorum ilanımla ilgilenen ciddi düşünen beylerin cevaplarını beklerim.Gaziantep Evlenmek İstiyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 29 Şubat 2024 29 Şubat 2024 — 12:45
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar