Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Sitesi Afyon - 03 Afyon, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Sitesi Afyon

Artık arkadaş edinmek arkadaş bulmak yada gerçekten birisine güvenmek çok zor. İnsanları anlamaktan veya birisine güvenmeye çalışmaktan yoruldum. Çünkü insanlar o kadar bencil ve sadece kendini düşünür olmuş ki birisine güvenmek ve ya birisine inanmak oldukça zor bir durum. İşte ben de bu durumdan ötürü arkadaş sitesi Afyon ilanını açmak istedim.

Ne kadar bizim için zor bir durum olsa da insanlar birbiri ile iletişim kurmak yada birisiyle arkadaşlık kurmak istediği zaman bu gibi yerler her zaman karşımıza çıkıyor ve ya aklımıza geliyor. Benim de düşündüğüm ve belki burada güvenebileceğim ve arkadaşlık kurabileceğim bir arkadaş bulurum umuduyla arkadaş sitesi Afyon olarak buraya ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Biraz kendimden bahsedecek olursam. Ben bekar çalışan Afyon da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Ve bu durumdan dolayı da yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Bu evliliğimden hiç çocuğum yok. Yaşım 38 bekar bir bayanım. Çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan evine ve ailesine düşkün bir bayanım. Ne kadar düşkün olsam da yalnız olduktan sonra bu durumun benim için pek bir önemi yok. Dürüst saygılı samimi kibar nazik içten ve samimi bir bayanım. Boş zamanlarımda evde oturmak evde vakit geçirmek beni daha çok mutlu eder.

Dul bir bayan olduğumdan pek bir arkadaş çevrem yok. Şu anlık aklımda evlilik gibi bir düşünce yok. Ama karşıma evlenebileceğim ve beni gerçekten mutlu edeceğine inandığım bir bey çıkarsa tabi ki evliliği düşünebilirim. Benim gibi yalnız olan ve şu anlık arkadaşlık kurmak isteyen ve tanışmak isteyen ve benim gibi arkadaş sitesi Afyon ilanlarına bakan arkadaşların cevaplarını beklerim.Arkadaş Sitesi Afyon - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 13 Mayıs 2024 13 Mayıs 2024 — 06:42
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar