Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Arkadaş Arama Sitesi - 66 Yozgat, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Arkadaş Arama Sitesi

Arkadaşlık siteleri olsun arkadaşlık üzerine kurulan uygulamalar olsun hayatımızın her noktasında artık. Televizyonda internette tablette telefonda her yerde artık karşımıza çıkmakta. Bunun bazı kişiler için olumlu olsun olumsuz olsun herkese göre farklı yanları vardır. Ancak benim bu gün söyleyeceğim şey arkadaş arama sitesi hakkında ki insanların neden arkadaşlık sitelerine ihtiyaç duyduğu ile ilgili.

Bir kişi yalnız olduğunu ve etrafında konuşacak sohbet edecek kimsenin olmaması ve kendini yalnız hissetmesi veya hayatına heyecan aramak evlenmek istemek için bir çok sebebi olabilir ve bu nedenlerden dolayı arkadaş arama sitesi aramak ve bulmak isteyebilir.Bazen de sadece meraktan yada dünyanın dört bir tarafında bu kadar kullanılan bu kadar yaygın olan televizyonda filmlerde dizilerde hep karşımıza çıkan ve bir özenti olarak hayatımıza giren bu arkadaşlık sitelerine kimisi sırf meraktan bakmak istiyor. Bu arkadaşlık siteleri sizin sandığınız kadar yada başka kişilerin olumsuz bakacak kadar büyük bir şey değil. Zararsız insanların istediği kişi ile arkadaşlık edebileceği sohbet edebileceği dostluk kuracağı bir yer aslında. Yani bunun bir zararı olamaz tabi ki günlük hayatımızda da karşımıza çıkan kişiler burada da var ancak bunlardan korunmak muhatap olmamak bizim elimizde. Bu kişiler dışarıda da karşımıza çıkıyor ve onlarla o kişilerle muhatap olmuyoruz. Ancak bu arkadaşlık sitelerinde insanlar daha samimi daha rahat konuşabiliyor ve kendilerine güvenleri daha artıyor. Ve insanlar tanımadığı birisine karşı tamamen bazen dürüst olabiliyor.

Ama bunu tanıdığı birisine anlatmak bir şeyler konuşmak bazen çok zor olabilir. Bunun sebebi de ön yargılı olmak ve bu nedenden dolayı karşıdaki kişinin bir şeyler paylaşmak isteyen kişinin size karşı olan çek inceliği içine kapanık birisine dönüşmesine neden oluyor ve bu bir yerde dışarı vurmak için arkadaş arama sitesi yönelmek istiyor.Arkadaş Arama Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 12 Mayıs 2024 12 Mayıs 2024 — 17:59
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar