Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Bayan Arkadaş Sitesi İzmir - 35 İzmir, Arkadaş, Bay - Arkadaş Arıyorum

Bayan Arkadaş Sitesi İzmir

Merhabalar ben İzmir de yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık bu evliliğimden hiç çocuğum yok. Malesef benim için kısa süren bir evlilik oldu. Aslında herkes ister anlaşabildiği gerçekten yanında mutlu olduğu bir evlilik kurmak hayat yaşamak ama bazen olmuyor ne kadar istersen iste. İşte bu nedenden dolayı bayan arkadaş sitesi İzmir yaşayan bir bayan arkadaş aramaya karar verdim.

Biraz kendimden bahsedecek olursam. Bekar yalnız yaşayan İzmir de yaşayan bekar bir beyim. Dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı hayatında ki insana değer ve önem veren bir beyim. Yaşım 48 bekarım. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir beyim. Ailesi ile vakit geçirip gezmek eğlenmek beni daha çok mutlu ediyor. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Benim gibi düşünen ve evine ailesine bağlı bir bayan arkadaşla tanışmak ve arkadaşlık kurmak isterim. İşte bunun için bayan arkadaş sitesi İzmir olan bayan arkadaşlara bakmak istedim. Ve bu arkadaşlık sitesi benim için daha uygun geldi. Benim gibi düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. Şu anda ilk tanıştığın yerde evlilik düşüncesi olamaz zaten bunu biliyorum. Ancak tanışıp arkadaşlık kurduktan sonra ve eğer gerçekten birbirimizi anlıyorsak o zaman evlenmeyi de düşünen bir beyim.

Benim gibi düşünen evlenmiş ayrılmış veya çocuğu veya bekar olabilir. Dürüst saygılı evine ailesine bağlı eşine karşı sevgi besleyen hoşgörülü ve bayan arkadaş sitesi İzmir de yaşayan bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.Bayan Arkadaş Sitesi İzmir - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 27 Mayıs 2024 27 Mayıs 2024 — 14:42
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar