Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

İki Arkadaş Arasında Kalmak - 12 Bingöl, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

İki Arkadaş Arasında Kalmak

Ben hayatımda ilk defa iki arkadaş arasında kalmak sorunu yaşadım. Belki bunu daha önce yaşayan kişiler vardır. Ancak ben ilk defa böyle bir soru yaşadım. Genellikle herkesle rahat uyum sağlayan güzellikle gönlünü yapan bir bayanım.

İki tane de bayan arkadaşım samimi bir arkadaşım vardı. Bu ikisini de çok severdim ve çok samimi arkadaşlardık. Normalde bu arkadaşlarımı tanıştıran bendim. Sonrada üçümüz çok samimi arkadaş olduk. Sırlarımızı sevinçlerimizi üzüntülerimizi hep birlikte paylaşırdık. Birinin bir sıkıntısı olsa diğer ikimiz de üzülürdük öyle bir arkadaşlık dostluk kurduk. Sonra anlamadığım bir şekilde ikisi arasında büyük bir tartışma yaşandı. Ve benden bir seçim yapmamı istediler iki arkadaş arasında kalmak çok kötü bir durum ben ikisine de saygı ve sevgi duyuyorum ancak ikisi de o kadar inatlaştı ki çözüm bulamıyorum bir türlü.Bu sorun iyice büyüyüp gitti ben barıştırmaya aralarını düzeltmeye çalıştıkça onlar daha da inatlaşmaya başladı. İlk o özür dileyecek gibi saçma saban nedenlerle uzayıp gidiyordu. Ve ben bu durumdan oldukça sıkılmaya başladım. İki arkadaşıma da değer ve önem veriyorum ama bu durum beni bunaltmaya başladı. Çünkü küslüğü gibi saçma saban şeyleri sevmem. Bir insan karşı tarafa kızdı ise söylemesi ve konuşarak anlatması taraftarıyım. Hayatım boyunca hep böyle oldum. Küslük yapana da yada böyle davrana da çok kızarım. Bu elimde olmayan bir durum. Çünkü istemeden oluyor. Ve bu iki arkadaşım birbirine küstü ve büyük ihtimal iksi de birbirine neden küstüğünü bilmiyor. Çünkü bence birisine küsersen karşı taraf neden böyle davrandığını bilemez ve onu düzelteceği var iken de sen küstüğün için konuşmadığın için o da senden uzaklaşır bu böyledir.

Sonra ben bir şekilde bu ikisiyle de ayrı ayrı konuştum ve sebeplerini en azından neden küstüklerini söyledim ilk başta bir şekilde yine aynı şekilde davranmaya devam ettiler sonra iki arkadaş arasında kalmak gibi bana bir seçenek sundular bende onlara siz konuşup anlaşmazsanız ben sizinle arkadaşlık yapmayacağım ikinizle de deyip bu konuyu bu şekilde tatlıya bağladık. Yani demek istediğim bunları anlattım çünkü siz siz olun birisine küsmeden önce konuşun onun neyine kızdığını sizin ne kızdırdığını söyleyin ki karşı tarafta bilsin. Yoksa konuşmadan küserseniz olaylar böyle uzar gider.İki Arkadaş Arasında Kalmak - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 23 Şubat 2024 23 Şubat 2024 — 02:02
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar