Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Amerika Evlilik İlan - Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Amerika Evlilik İlan

İyi günler ben Amerika da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Buraya yani Amerika ya geleli de yaklaşık bir sene olmak üzere. Çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Ailem Türkiye de yaşıyor. Ben buraya gelmek istedim. Hem eğitimimi tamamladım hem de şu an kendime yeni bir hayat kurdum diyebiliriz. Daha dönmeyi düşünmüyorum en azından şu anlık bu şekilde bir düşüncem yok. Benim aslında bu Amerika evlilik ilan açma nedenim ciddi ilişki düşünen bir bayanım.

Bunun için de Amerika evlilik ilan bakmak istedim. Ancak daha sonradan buradan biriyle evlenmek istemedim bunun için de benim gibi Amerika da yaşayan veya burada yaşamamı sorun etmeyecek bir bey bulabilmek için bu ilanı bu arkadaşlık sitesine açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Yaşım 33 bekar çalışan ailesinden uzakta yaşayan yalnız bir bayanım. Ciddi düşünen bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım çünkü hem kendimi geliştirmek istedim hayallerimin peşinden koşmak istedim hem de tam olarak benim gibi düşünen hayatımı birlikte geçirebileceğim hayatımı ona adaya bileceğim bir bey çıkmadı ve bu nedenden dolayı da evlilik düşünmedim. Ancak artık tek başına olmuyor ve ben de kendime ait bir yuva aile kurmak istediğimden dolayı da bu gibi arkadaşlık sitelerine bakmaya başladım. Ailem Türkiye Ankara da yaşıyor. Ben de Amerika da yaşıyorum çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım maddi konuda bir sıkıntım yok evine ailesine düşkün samimi bakımlı kendine özenen bir bayanım.

Amerika da yaşamayı düşünüyorum ancak tabi hayatıma birisi de girse ya da evlenme kararı alsam da burada yaşamak isteyen bir bey olmalı bunun için zaten Amerika evlilik ilan baktım ancak orada da istediğimi bulamayınca kendim ilan açmak daha mantıklı geldi.Maddi bir beklentim yok evlenmeyi düşünen bekar hiç evlenmemiş yada evlenmiş ayrılmış da olabilir ancak çocuğu olmazsa sevinirim ciddi düşünen bakımlı kendine güvenen aile kurmak isteyen bir bey arıyorum .İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Amerika Evlilik İlan - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 23 Şubat 2024 23 Şubat 2024 — 10:14
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar