Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlenmek İstiyorum Ama Okuyorum - 45 Manisa, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlenmek İstiyorum Ama Okuyorum

İyi günler ben aslında bu arkadaşlık sitesini uzun zamandır takip ediyordum. Ve arkadaşlık kurmak için olsun tanışmak için veya sohbet etmek için veya da evlenmek için olsun bir sürü ilan açan kişilerin ilanlarını okudum. Tabi kimsenin ilanına cevap vermedim. Çünkü düşünmedim cevap vermeyi. Ancak evlenmek istiyorum ama okuyorum diye düşününce ben de artık kendi ilanımı açmak istedim.

Bunun için de düzgün kendimi açıklayabileceğim anlatabileceğim bir ilan açmak istedim. Ben Manisa da yaşayan bekar çalışan aynı zamanda okuyan bir bayanım. Yalnız yaşıyorum.Pek bir ailem olduğu da söylenemez ben çok küçük iken annem ve babam ayrıldılar ve ben de annemle yaşadım. Bu nedenle öyle büyük bir aileye sahip değilim bir annem var o da Balıkesir de yaşıyor. Ben hep okul nedeni ile hem de çalıştığım sebebi ile Manisa da yalnız yaşıyorum. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı bakımlı arkadaş canlısı içten bir bayanım. Ben evlenmek istiyorum ama okuyorum da bu yüzden de kararsızım yani kararsızlığım nedeni evlenme fikri değil bu şekilde evlenecek doğru insanı bulmak biraz zor oluyor. Daha önce ciddi bir ilişkim veya evlilik yaşamadım. Ancak artık yalnız olmak istemiyorum ben de kendi ailemi yuvamı kurmak istiyorum. Okul da bu sene son olduğu için bu şekilde düşünmeye başladım.Bunun için de buraya ilan açmak istedim. Yaşım 26 bekar bir bayanım.

Benim gibi ciddi düşünen evlenmeyi düşünen bir bey arıyorum. Kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan evine ailesine düşkün maddi konuda bir beklentim yok birlikte çalışırız sadece evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Yaşadığı yerin bir önemi yok. Tabi bekar olması önceliğim ancak evlenmiş ayrılmış da olabilir ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Benim gibi evlenmeyi düşünen ve bu konuda ciddi olan bir bey arıyorum. Dürüst saygılı samimi kibar nazik anlayışlı benim yanımda olacak her zaman birbirimizi anlayabileceğimiz bir bey arıyorum.Yaşı 26-31 arası olan evlenmek istiyorum ama okuyorum bunu sorun etmeyecek bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Evlenmek İstiyorum Ama Okuyorum - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 20 Şubat 2024 20 Şubat 2024 — 15:55
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar