Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Evlilik İlan Sitesi - 34 İstanbul, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Evlilik İlan Sitesi

Merhabalar ben Çağıl İstanbul da yaşıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evine ailesine bağlı düşünen saygı duyan evine ailesini düşünen bekar bir beyim. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Yaşım 33 bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bir beyim. Ben ciddi düşünen bir beyim ve bunun için de evlilik ilan sitesi baktım ancak pek ilgimi çeken bir site bulamadım.

Bunun nedeni de artık o kadar arkadaşlık siteleri var ki. İnsan kendine uygun kendini rahat hissedebileceği güvenebileceği bir site bulmakta zorlanıyor. Ve bir arkadaşımla konuşur iken bu konu açıldı ve evlilik ilan sitesi aradığımı söyledim. Ve o arkadaşım da bana bu arkadaşlık sitesin den bahsetti ve güvenilir ve gayet ciddi ve seviyeli bir site olduğunu söyleyince girip bir bakmak ve kendi ilanımı oluşturmak istedim. Böyle bir site aramamın nedeni ise tahmin edeceğiniz gibi evlenmeyi düşünen hayatını birleştirmek isteyen bir beyim. Artık bir aile kurmak sevgi saygı güvenin olduğu bir yuva aile kurmak istediğimden dolayı bu ilanı açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Ben dürüst saygılı maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bakımlı eğlenmesini gezmesini seven ama bunları ailem ile yapmak beni daha mutlu eder. Kötü bir alışkanlığım yada gece hayatım yoktur. Daha önce hiç evlilik yapmadım çünkü hayatıma girecek doğru kişiyi bulamadım. Eğer burada en azından benim gibi düşünen bir bayanla tanışmak ve arkadaşlık kurmak eğer anlaşabilirsek ve uyum sağlayabilirsek de ileriye doğru daha da ciddi düşünmek istiyorum. Evlendikten sonra İstanbul da yaşamak isterim. Çünkü burada kurulu bir düzenim ve hayatım var ve ailem işim her şeyim burada ve başka bir yerde yaşamayı düşünmüyorum.

Benim gibi ciddi düşünen evlenmeyi amaçlayan ve bu amaç doğrultusun da birbirimizi tanıyabileceğimiz konuşup sohbet edebileceğim daha yakından tanıyabileceğim bayan arkadaş arıyorum. Hiç evlenmemiş olursa benim için daha uygun olur. İşin eğlencesinde değilim bunu da belirtmek isterim.Olgun evlenmeyi düşünen ailesine evine sadık dürüst saygılı samimi sıcak kanlı yaşı 25-33 arası olan bir bayan arkadaş arıyorum. Bunun için de evlilik ilan sitesi bakıyordum eğer ilgilenen benimle aynı düşüncede olan bayanlar varsa cevaplarını bekliyorum.Evlilik İlan Sitesi - Yorum Arkadaş İlan Sitesi 9 Mart 2024 9 Mart 2024 — 08:48
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar