Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Uşak Arkadaşlık İlanları - 64 Uşak, Arkadaş, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Uşak Arkadaşlık İlanları

Merhabalar ben Uşakta yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Ve bu evliliğimden bir çocuğum var benimle birlikte kalıyor. Aslında bir arkadaşlık sitesine ilan açmak gibi bir düşüncem yoktu. Ancak Uşak arkadaşlık ilanları bakıyordum.

Daha sonra Uşak arkadaşlık ilanları bakar iken aslında tam olarak benim gibi düşünen aynı kriterleri düşündüğüm bir ilan bulamadım ve bu nedenden dolayı kendi ilanımı kendim açmak ve en iyisi bu olacağını düşündüğümden dolayı bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak istedim. Yaşım 44 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bekar bir bayanım. Çocuğum ile birlikte Uşakta yaşıyorum. Çocuğum o kadar küçük değil ancak yine de bana ihtiyacı var tabi ki. Boş vakitlerim de çocuğumla vakit geçirmesini evi ile ilgilenmesini daha çok severim. Pek gezmek eğlenmek bana göre değil. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, evine ailesine düşkün bakımlı bir bayanım. Çalışan ve kimseye ihtiyacı olmayan bir bayanım. Ancak dul bir bayan olmak gerçekten zor. Çünkü insanların sana karşı bakış açısı değişiyor. Aslında evlilik düşünmüyordum. Ancak dul tek başına da olmak toplum tarafından pek hoş karşılanmıyor. Ve ben bu durumdan oldukça rahatsız olmaya başladım ve bu nedenden dolayı ciddi düşünen evlenmeyi düşünen bir beyle tanışmak ve konuşmak isterim.

Benim gibi düşünen maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. Uşak ta yaşamasına gerek yok. Yani illa Uşak olacak diye bir şey yok. Başka bir şehirde de yaşayabilirim. Evlenmiş ayrılmış çocuğu olabilir. Dürüst, saygılı, kibar, nazik, anlayışlı bir bey olmasını evlenmeyi düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak isteyen ciddi olgun bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin Uşak arkadaşlık ilanları cevap vermelerini bekliyorum. Yaşı 44-50 arası olan beyler var.Uşak Arkadaşlık İlanları - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 2 Temmuz 2024 2 Temmuz 2024 — 10:02
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. Merhaba kurumsal bir firmada calisiyorum eşimden ayrıldım yalnız yaşıyorum ciddiyim tanışmak isterim.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar