Size en uygun kategori seçimi yapın ve hemen üyeliksiz iletişime geçin ya da kendi ilanlarınızı oluşturun...

Aladağ dul bayanım - 01 Adana, Bayan - Arkadaş Arıyorum

Aladağ dul bayanım

Adana Aladağ da yaşıyorum, ismim arzu 38 yaşında dul bir bayanım. Bir evlilik yaşadım çok kısa sürdü ve bu evliliğimden çocuk sahibi olmadım. Buraya ilan eklemekteki amacım ciddi dürüst bir bey ile tanışıp ileriye dönük ciddi bir yola beraberce adım atmak.

Ev hanımıyım sıradan bir hayatım var. Çok lüks alışkanlıkları olan bir bayan değilim. Benim gibi mütevazi beyler yazarlarsa ayrıca sevinirim. 40 ile 50 yaş arası dul ya da hiç evlenmemiş beyler yazabilirler. Çocuk durumları önemli değil varsa çocuklarına anne olurum. Önemli olan karşılıklı anlaşıp mutlu olabilmemiz. Maddi olarak çok bir beklentim yok orta gelirli bir bey de yazabilir. Maddiyat mutluluk olduğu sürece çalışılıp kazanılacak bir şeydir bence. Önemli olan huzurlu bir yuvamın olması. Her bayan gibi mutlu huzurlu bir yuva hayalim var.

Fiziksel olarak bu yaştan sonra çok bir beklentim yok. Ancak ben kendimce kendine dikkat etmeye çalışan bir bayanın. Karşımdaki beyden de aynını beklerim. Kendine en azından dikkat eden beyler yazarlarsa ayrıca sevinirim.

Hobilerim her ev kadının hobileri ile aynı durumda.  Ev ile ilgilen bazen bir kaç tatlı ile gününü renklendir gibi şeyler. Yazacak beylerde tek cümlede olsa hobilerinden bahsederlerse ayrıca memnun olurum. Yorumlarınızda lütfen biraz olsun kendinizden bahsedin. Bende ona göre sizin hakkınızda fikir sahibi olabilirsem yazacak şeylerim olabilir.Aladağ dul bayanım - 1 Yorum Arkadaş İlan Sitesi 31 Mart 2024 31 Mart 2024 — 20:31
Dikkat! Bu alanda göndermiş olduğunuz mesajlar tüm ziyaretçiler tarafından görüntülenebilir. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı & seviyeli içerikler olmasına dikkat ediniz ...
Tüm mesaj içeriklerinin de ziyaretçiler tarafından görüntülenebileceği nedeni ile özel kimlik bilgisi ya da kötüye kullanımı mümkün olabilecek içeriklerinizi lütfen mesajlarınızda paylaşmayınız. Bu gibi içerikli mesajlar yapılan düzeli denetimler ve şikayetler yolu ile tespit edilerek yayından kaldırılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

1 Yorum

Yorum Yap
  1. 36 yaşındayım sizinle tanışmak isterim mümkünse numaram.

Bu Arkadaşlık İlanına Benzer İlanlar